Widok

Dojście pomiędzy Inżynierską a Brata Alberta

Aktualnie przejście w kierunku kościoła pomiędzy Inżynierską a Brata Alberta jest całkowicie rozjeżdżone przez samochody budowy.
Nie jest to oficjalny dojazd do budowy, jednak deweloper city house nic nie robi sobie ze zgłaszanych uwag, które kierowałem już w sierpniu, kiedy ciąg pieszy został miejscowo rozebrany i ułożony niechlujnie i nierówno ponownie tak że łatwo o przewrócenie.
Aktualnie chodnik mimo przesłanych monitów do dewelopera jest w dalszym ciągu rozjeżdżany przez ciężki sprzęt budowlany, w wyniku czego dziś - w mojej ocenie - chodnik nie nadaje się do normalnego korzystania przez pieszych.
Może presja mieszkańców na dewelopera zadziała na niego mobilizująco. Nie pozwólmy by wykonane po tylu latach normalne dojście(których tak brakuje na naszym osiedlu) w kierunku kościoła, zostało bezmyślnie zniszczone.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja w ogóle nie wiem gdzie to jest i co tam jest rozjechane i czy w ogóle powinien tam być jakiś chodnik. Nie chodze tam w te zadoopia bo nie ma po co. Jednak jak rozjechali to powinni naprawić przecież na to są paragrafy.
Prosze:
Zniszczenie lub uszkodzenie cudzej rzeczy (art. 288) § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Nie pisz monitow jakiś bo tylek ktoś tym sobie podciera tylko zgłoś do sądu i pozamiatane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam zrobić zdjęcie i przesłać mailowo zgłoszenie straży miejskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapewne nie przyjadą bo z takimi zgłoszeniami jest za dużo roboty, godzina jazdy i strata paliwa. W tym czasie można z 15 mandatów nawystawiać w centrum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

na budowie powinna być tablica a tam namiary kto nadzorować budowę powinien może tam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rowniez ta cala sytuacja mnie irytuje. Dlaczego ciezarowki z budowy nie moga wjechac polem na ul. Sw. Brata Alberta a rozjezdzaja ciag pieszy??!! Chodnik jest caly zniszczony i zabrudzony.
Tez zglaszalem sprawe wielokrotnie i w sobote dwoch Panow recznie probowalo zamiatac ten syf.
Problem jest taki ze wlascicielem tej drogi nie jest miasto najprawdopodobniej a osoba prywatna i maja dogadane korzystanie z tej "drogi".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na zamówienie developera urząd zmienia właśnie plan zagospodarowania po drugiej stronie kościoła... (Planu jeszcze nie ma, a już są zrobione odwierty pod konkretne budynki) - więc myślisz, że jak do urzędu zgłosisz, to im wielką krzywdę urząd zrobi ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie Marku
Ciąg pieszy należy do miasta (działka 412/2),
Potrzebne są zgłoszenia (udokumentowane) do: Rada Dzielnicy Kokoszki, Mapa porządku, Straż Miejska.

Dla przypomnienia Inwestycja oddana do użytku w 2014!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry