Widok

Dokąd zmierzamy

W myśl innego wątku, niech ktos mi wytłumaczy dokąd my zmierzamy ?
Nie ma ratunku ...
Mała analiza dnia dzisiejszego - po 16 dniach policja w Warszawie rozbiła strajk kobiet, czemu ?
Odpowiedz jest prosta genialny czajkowski brał udział w pierwszych dniach protestów, zachęcał i nic z tym nie robił , cieszył się oczywiście i dążył do destabilizacji i kryzysu w PL, jak ma być marsz 11 listopada to nagle to jest niebezpieczne i za kilka dni będzie gadał jaki to on odpowiedzialny, czemu ludzie są takimi ślepakami ? Jakim trzeba być człowiekiem , żeby na takich ludzi głosować ?
Kto mi to wytłumaczy ? Ja rozumiem, ze nie ma dobrej opcji , ale jak można na takich ludzi głosować
?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczywiście to wszytko wina PIS-u

Kaczyński musi odejść !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Haha akurat to post pro PiS ... dramat co za ludzie. Strajkujcie sobie o ten beznsens
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na całe szczęście rudy pajac, oszust co makreli i makaronowi nogi myje uciekł do Brukseli.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tusk awansował , a nie zwiał.
Tusk nie podpalał Polski jak to robi ciagle Kaczyński
Tusk nie szczuł jednych Polaków na drugich
Jesli Tusk jest oszustem, to jak nazwac Kaczyńskiego ?

brakuje skali
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14

A qwa kto rozpoczął dzielenie Polaków jak nie rudy. (moherowe berety, ciemna ściana wschodnia kategoria B)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Akurat polska B to fakt znany od zawsze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kaczyński to patriota, rudy to, pajac oszust, kłamca. Awansował, hahaha, na sługę Europy. A kto go wybrał??? , nie Polska a makrela by mieć swojego poddanego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

hehe ... dwóch baranów sie kłóci, który polityk gorszy
Jeden głupszy od drugiego
Kazdy polityk ma was głęboko w pupie. Liczy sie dla nich tylko władza, a ciemny lud niech tam sobie się kłóci miedzy sobą
Skłóconymi łatwiej rządzić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ty bydlaku do chlewu tam twoje miejsce.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No , to rozumiem - typowa, polska kultura polityczna w pełnej krasie w wykonaniu kolegi Szambonurka.
Głęboko przemyślana , merytoryczna wypowiedź pełne argumentów i wyważonych ocen

Oby nam tylko imigranci i biurokraci z EU nie zniszczyli naszej jakże pięknej kultury!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

(po) tologia chce imigrantow w Polsce wraz z rudym, makrela i makaronem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolega szambo nurka z Warszawy, pojechał do Grecji z kolegą na wakacje, mając Polskę głęboko w d.... e.!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto chce narzucić Polsce lewicowy liberalizm,wprowadzić ideologię lgbt, zniszczyć chrześcijanstwo, to parlament europejski wraz z euro poslami (po) tologi i (po) st komuny z rudym na czele. Pierwszy wyzwał od baranów a sam jest trzodą
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli chrześcijaństwo ma wygladać jak Twoje wypowiedzi, to naprawdę nie ma czego bronić , niech odejdzie w pokoju.
Nacjonalizm, rasizm, nienawiśc do bliźniego, ksenofobia, brak szacunku dla innych poglądów
Naprawdę daleko odszedłeś od Pisma Świętego pod wpływem TVP i Trwam.
Smutne to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

To się chyba odnosi do tych szmat np lambert i innych co bluźnią na kościół, niszczą elewację kościółów, przerywają msze św, niszczą, chrześcijanskie świętości a ich język to rynsztok.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Brukseli odbyły się targi dla homoseksualistow, gdzie można kupić za 100 tys zł dziecko!!!!!!!!!. Szok. W Polsce na marszach tęcza z (po) tologią chcą aborcji na życzenie, nawet w 8,9 miesięcu ciąży!!!!!!!! Szok!!!!!!. 13,14 letnie dzieci, krzyczą, że ich macica i to one chcą decydować o wyskrobaniu się!!!!!!!!!!. Szok.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Olejku nie pij więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Boli prawda co???!!!. Ojejku będzie długo, zawsze bolało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej
No własnie oglądam reportaż o ukrywaniu pedofilii w KK przez Dziwisza.
Opowiedz mi dokladnie o tych targach - to ile dokładnie płacili nasi prałaci na tragach za dziecko? Konsumpcja na miejscu czy na wynos?
eee.. W sumie to jednak głupi jestem.w Polsce mają dzieci za darmo. Po co płacić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

W tvnienawiść się nie dowiesz o tych targach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sorry pomyliłem się, nie 100 tys zł a 100 tys $. Wszystkich pedofili tak w kościolach, nauczycieli, tych z Zatoka Sztuki, celebrytow, skazać na wieloletnie wiezienie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak najbardziej jestem za karaniem pedofilii bez żadnych wyjątków nawet dla facetów w sukienkach.
Nie moze być tak, ze prokurator boi sie postawić zarzutowi ksiedzu, bo ma instrukcje z jedynie słusznej partii.
Katecheza w wiezieniach jest bardzo potrzebna. Powinno ją prowadzić także Ci, którzy chronią pedofilów jak na przykład Janiak czy Dziwisz.
Żadnych wyjątków i świętych krów!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądaliście reportaz o roli Dziwisza w tuszowaniu pedofilii za ciężką kasę?
Konflit spermowy -urynowy powalił mnie na kolana.....no i ilość kasy w kopertach

Dziwisz natomiast , mówiąc oględnie, oszczędnie dysponował prawdą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oglądaliście reportaż o pedofili w Zatoka Sztuki w Sopocie, gdzie celebryci zabawiali się z dziewczynkami 14 letnimi. Wszyscy je widzieli w lokalu ale nikt nic nie wie i nie wiedział hahaha co się tam uprawia. Sperma lała się tam litrami, w pokojach gościnnych i to wszystko za krzywy ryj. Najwięcej pedofili jest wśród nauczycieli to po pierwsze a po drugie nie ma Świętych Krów. Wszystkim pedofilom z księżami obciąć i rzucić psom. A wyrok to 25 lat. Tyle w temacie tęczowa(po) tologio.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry