Podobno doktor Żabiński odszedł z naszego szpitala;(. Czy wiecie czy to prawda? Pomóżcie, gdzie mogę go teraz znaleźć, bo takeigo dobrego lekarza to ze świecą szukać!
00
~kk
46.112.252.*
(14 lat temu) 23 lipca 2011 o 12:56
wiem że dr Żabiński przyjmuje ponoć jeszcze albo w Pucku albo we Wladysławowie