Widok

Dolne Migowo

Morena Temat dostępny też na forum:
Domy w ramach inwestycji Dolne Migowo powstają w zielonym otoczeniu, w sąsiedztwie lasu. Jednocześnie miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane, bo szybko można stąd dojść na przystanek PKM, przystanek tramwajowy lub autobusowy. Szybko można też wyjechać w kierunku obwodnicy trójmiejskiej, co zapewnia szybkie połączenie z innymi częściami aglomeracji, łatwy dojazd na lotnisko czy nad kaszubskie jeziora. W okolicy nie brakuje obiektów użyteczności publicznej, sklepów, blisko jest także ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety brzydkie już na samej wizualizacji. Tak wyglądają budynki budowane 10 lat temu w dzielnicy Nowiec. Po ogłoszeniach widziałem że się miotają z cena pierwsza była poniżej miliona, drugą ponad milion, a ostatnio jakieś promocje niby i znów poniżej miliona.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cena

Tam są różne metraże i z tego to wynika.
Te powyżej miliona mają 160 coś metrów a Te poniżej 105 ;-)

Cena

Ale faktycznie ostatnio zrobili promo na te większe, bo nie schodziły.

Co za brednie. Widac konkurencje boli, ja akurat jestem wierny Inpro ale ta inwestycja tez byla calkiem calkiem

Domki calkiem calkiem, blisko centrum morena sklepy, parki i caly czas sloneczne.

Ja akurat kupilem w Matemblewie ale bardzo sobie chwale kontakt z deweloperem i kierownictwem

inwestycja bardzo ciekawa

Domki calkiem calkiem, blisko centrum morena sklepy, parki i caly czas sloneczne.

Ja akurat kupilem w Matemblewie ale bardzo sobie chwale kontakt z deweloperem i kierownictwem
do góry