Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bezproblemowa transakcja wątek zamknięty Bezproblemowe załatwienie wszystkich formalności, miła współpraca,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Polecam biuro wątek zamknięty Bardzo dziekuję za profesjonalnie przeprowadzona transakcję. Pani Irena...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Bardzo dziękuję Pani Joasi Bestfal z DH wątek zamknięty Dziękuję za liczne, dobrze zorganizowane oraz przeprowadzone w sposób miły i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Dom Hunter Roman Pajda wątek zamknięty Serdecznie polecam. Miła, pomocna, rzeczowa obsługa doradcy.
~Monika Trzoska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

sprzedaż mieszkania ul Żylewicza 5/19 wątek zamknięty Obsługa profesjonalna,merytoryczna,miła właściwy człowiek,czyli Państwa...
~Maria Balcerowiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Roman Pajda wątek zamknięty Profesjonalna obsługa. Życzliwa i nienachalna pomoc, solidność i terminowość...
~RJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty jak najbardziej polecam biuro domHUNTER! profesjonalizm a przede wszystkim...
~Art
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

sprzedaż baru wątek zamknięty Po wielu nieudanych próbach sprzedania lokalu gastronomicznego zwróciłem się...
~Adam Derewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Szybko i bezproblemowo wątek zamknięty Pani Sylwia Wróblewska pomogła wynająć nasze mieszkanie. Znalazła najemców na...
~Tomasz Walukiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam p. Sylwię Wróblewską jako osobę pomocną w sprzedaży nieruchoności.
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Pani Sylwia Wróblewska - pełne zaangażowanie w pomoc klientowi wątek zamknięty Poprosiłam biuro o pomoc w zakresie obsługi transakcji kupna mieszkania...
~Iga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Jestem na tak wątek zamknięty Najlepsze biuro nieruchomości na ziemi. Pełen profesjonalizm. Trafiłam na...
~Dagmara Szymańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Obsługa wątek zamknięty Profesjonalne podejście, trafne wybory zgodne z potrzebami klienta.
~Piotr BIAŁAS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam współpracę z biurem Dom Hunter. Działają szybko i skutecznie. Zawsze...
~ŁK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

opinia wątek zamknięty Biuro godne polecenia .Fachowa ,solidna obsługa z zachowaniem starannosci i...
~andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

POLECAM BIURO DOM HUNTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty rewelacyjne biuro,rewelacyjni ludzie, a PANI SYLWIA NAJLEPSZA- dzięki niej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 września 2015

Profesjonaliści wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami, w terminie. W...
~Krzysztof Kasperski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Dom Hunter p.Marta wątek zamknięty Korzystałam z usług agencji nieruchomości Dom Hunter- moim agentem była...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Jarosław B. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z pośrednictwa biura Dom Hunter. Szczególne...
~Jarosław B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Polecamy Panią Martę Grzebińską wątek zamknięty Szczerze możemy polecić współpracę z Panią Marta. Przede wszystkim za super...
~Karolina i Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry