Widok

Dom Moich Marzeń

Dzień dobry,czy jest ktoś z Państwa kto kupił mieszkanie u tego dewelopera,etap III?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ja kupiłem w III etapie, a co ma Pani jakieś informacje, czy Pani też kupiła w III etapie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ten sam deweloper co budował osiedle marzenie... . Unikajcie jak ognia. Zamknął poprzednią firmę i nie odbiera tel.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie kłam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamknął ? Kiedy ? Wyglądają na takich.

A ten p. Maciej jakiśtam, który reprezentuje firmę może śmiało stawać w szranki z młodym Morawieckim o trofeum pinokia.

Każdy kto miał z nimi kontakt tak o nich mówi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mógłbym się jakoś z Panią skontaktować odnośnie domu na osiedlu nowe banino?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ale w starym Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z domu marzenie na ulicy Kubusia odpadła elewacja .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorszy developer w Baninie. Czekam juz rok na odbiór mieszkania i gó......za przeproszeniem. Prosze sobie poszukać na tym forum wątku o nich zobaczy Pani co ludzie piszą jak musza spłacac kredyt za cos czego nie posiadja lub sprzedali mieszkanie a teraz wynajmuja bo nie mają gdzie mieszkać. Ile spraw w sądzie jak olewja klientów. Wpłac kase i zapomij ,że będą współpracowaź. Owszem na początku kilkanaście osób kupiło mieszkania ale pozostali sa w czarnej d.....e za przeproszeniem.!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://forum.trojmiasto.pl/Nowe-Banino-t749028,4,12.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry