Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Wyjątkowe osiedla - wystarczy porównać. Jestem bardzo zadowolona. Myśle, że...
~renia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

:) wątek zamknięty Jestem super zadowolona z zakupów,sklep nastawiony przyjaznie dla klienta!!!
~marija
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

polecam wątek zamknięty Zakupiłem w tym sklepie kanape i stól z krzesłami z którego jestesmy z zoną...
~marekj
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Skłodowska wątek zamknięty Odebraliśmy właśnie mieszkanko na osiedlu Skłodowskiej, bardzo ładne są małe...
~Jaga
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 listopada 2007

lukasz wątek zamknięty Jest z****iscie
~lukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

Drzwi do mojego domu. wątek zamknięty Zakupiłem te drzwi ze względu na jakość i ilość proponowanych okładzin i...
~Hary
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

Bardzo dobry produkt wątek zamknięty Drzwi wyglądają bardzo "bezpiecznie", do wyboru miałam dość sporo modeli a...
~Joanna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

Mieszane uczucia, negatywne po odbiorze wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie przy ul.Leborskiej w Gdańsku, odbiór koniec czerwca w...
~ABC
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

Git wątek zamknięty mnie sie tam podoba
~cesar
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

Moje dzieciństwo wątek zamknięty Spędziłem na chełmie ponad 20 lat. Moim zdaniem super osiedle ci co najwięcej...
~Obiboc
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 listopada 2007

Drzwi z firmy " La Puerta " są rewelacyjne !!! wątek zamknięty Wymieniłam drzwi pokojowe i jestem bardzo zadowolona.Super fachowcy,swietne...
~Sabina
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

reklamacje wątek zamknięty Dziwi mnie prawie-lekceważący stosunek, do zgłaszanych reklamacji.Drzwi nie...
~W.K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

POLECAM wątek zamknięty Miałam przyjemność dokonać zakupów w salonie w Gdyni. Obsługiwał mnie bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

jest bardzo ok wątek zamknięty mieszkam tu juz kika lat, uwielbiam to miejsce.W gdańsku lepszego osiedla nie...
~kati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

Odwoluje swoj komentarz wątek zamknięty Z dnia 2007-07-30 17:31:56 - mili sa na poczatku, pozniej nadal sa mili tylko...
~Poke
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 listopada 2007

brudno i pełno psich odchodów wątek zamknięty ogólnie jest bardzo brudno, wszystki murki pożółkłe od psich sików, a psie...
~z Goszyńskiego
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

Opinia wątek zamknięty Wszystko jest ok, tylko mogli by zrobić jakiś park, postawić parę ławek i...
~Nati91
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 listopada 2007

gość - opinia wątek zamknięty Mieszkanie oddane terminowo, z niewielkimi poprawkami (ale to jest u każdego...
~gość
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

BEAZNADZIENE "BIURO" wątek zamknięty wyznają dewizę - skasować pieniądze i to bez żadnych upustów, ulg. Twarde,...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Tak jak być powinno wątek zamknięty Szczerze polecam! bardzo fachowe podejscie do klienta. Fachowa pomoc przy...
~fery
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44119

postów

32325

wątków

do góry