Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta - ocena Pani Dorota to agentka najlepsza pod słońcem całym, cechuje się wręcz...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 lutego 2024

Marcin - ocena Pani Dorota zajęła się moją nieruchomością na najwyższym poziomie i...
~Marcin
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Anna Kaminska - ocena Pani Dorota Białowąs jest niezwykle pracowitą ,miłą , pełna wigoru...
~Anna Kaminska
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Andrzej Pusz - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kupno domu bez żadnych problemów ,...
~Andrzej Pusz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Jak sprzedaż czy kupno mieszkania to tylko u boku Pani Dorotki:-)Gorąco...
~Dorota
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Sebastian i Edyta - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej polecam Panią Dorotę, fachowe doradztwo na każdym kroku,...
~Sebastian i Edyta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam biuro nieruchomości i Panią Dorotę ktora posiada...
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Agnieszka z Gdyni - opinia wątek zamknięty Z usług Biura korzystałam w procesie sprzedaży mieszkania. Polecam -...
~Agnieszka z Gdyni
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2020

Jacek P. - opinia wątek zamknięty Kupowałem mieszkanie za pośrednictwem Pani Doroty. Zdecydowanie polecam Panią...
~Jacek P.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Pani Dorocie Białowąs z firmy Dominanta...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry