Widok

Dominika Jankowska-Pietryk - ocena

Prestige Lingua Temat dostępny też na forum:
Pani Julia najwspanialszy lektor dla dzieci. Podejście wspaniałe, ciepła i życzliwa osoba. Dzieci uwielbiają przychodzić i uczyć się z Panią Julią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Dominiko, bardzo dziękujemy za tak ciepłą opinię i za docenienie pracy Pani Julii. To dla nas ogromnie ważne, że dzieci lubią przychodzić na zajęcia i dobrze czują się podczas nauki.

W Prestige Lingua zależy nam na tym, aby nauka języków była dla dzieci nie tylko skuteczna, ale też przyjazna i budująca dobre skojarzenia z językiem obcym.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że Pani Julia może wspierać dzieci w tej edukacyjnej drodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka i Szkolnictwo

Anka - ocena (6 odpowiedzi)

Jeżeli zastanawiacie się nad X LO w Gdyni to odradzam. System oceniania to porażka. Szkoła marzeń...

do góry