Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech Krawczyńskik - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panem Andrzejem Pierzakowskim to przyjemność. Na każdym etapie...
~Wojciech Krawczyńskik
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

AsiaK - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem indywidualizacji podejścia do klienta.Miałam niemile...
~AsiaK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za współpracę. Szczerze polecam Pana Pierzakowskiego tym,...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

Atena - opinia wątek zamknięty Cieszymy się, że trafiliśmy na Pana Andrzeja podczas kupna naszego...
~Atena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej bardzo rzetelnie i profesjonalnie przeprowadził cały proces...
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Krystyna - opinia wątek zamknięty Bardzo sobie chwalę współpracę z Panem Andrzejem z agencji Domino House,...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2020

Wiesław Walaszek - opinia wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę podczas zakupu mieszkania przy...
~Wiesław Walaszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Henadz i Iryna Kuryliuk - opinia wątek zamknięty Chcieliśmy serdecznie podziękować za współpracę. Mieliśmy okazję korzystać z...
~Henadz i Iryna Kuryliuk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Szczerze polecam firmę DominoHouse Pana Andrzeja ! wątek zamknięty Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić agencję p.Andrzeja. Na szczególną...
~Robert P.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Piotr B - opinia wątek zamknięty Miałem przyjemność współpracować z panem Andrzejem będąc kupującym...
~Piotr B
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

TK - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wspolprace z panem Andrzejem z Domino House.Profesjonalna...
~TK
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Współpraca wątek zamknięty Andrzej to profesjonalny pośrednik nieruchomości z ludzkim podejściem do...
~Anna Kochan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Halina i Krzysiek S. wątek zamknięty Miły, młody, bardzo pomocny człowieczek. Polecamy bardzo firmę Domino House...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2019

Bartek - opinia wątek zamknięty Kupowałem nieruchomość w której sprzedaży pośredniczył Pan Andrzej i...
~Bartek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Bardzo miły, sympatyczny i uczciwy wątek zamknięty Polecam tego człowieka. Jest bardzo uczciwy i szczery. Pomaga we wszystkim.
~PR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry