Widok

Domy w Bolszewie

Domy w Bolszewie Temat dostępny też na forum:
Inwestycja usytuowana jest niedaleko centrum handlowego "Galeria Bolszewo". Lokalizacji budynków atrakcyjności dodaje otaczająca natura, która pozwala uciec od wszechobecnego w miastach zgiełku.

Inwestycja obejmuje trzy budynki w zabudowie bliźniaczej jednorodzinnej, czyli sześć segmentów mieszkalnych. Domy stoją na działkach o powierzchni 300 m kw.

Na parterze budynków znajduje się salon z ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teren zalewowy?

Czy działka w Bolszewie nie znajduje się przypadkiem na terenie zalewowym?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

a domki w Orle podobnego projektu?

a domki w Orle podobnego projektu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domy w Orlu są budowane w mniejszym metrażu i innym standardzie jakości.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny 500854306.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo troski ze strony życzliwej konkurencji, nie wiemy jaki projekt posiadają budynki w Orlu. Wiemy natomiast z jakich projektów korzysta nasza firma, dlatego w razie pytań proszę o kontakt 500854306.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

MS KING to porażka

Radzę się głęboko zastanowić przed zakupem te domy to nieporozumienie. Akustyka gorsza niż w bloku czuję się jakby sąsiedzi mieszkali u mnie w domu typowy kurnik. Do tego domek po kilku latach sie dosłownie sypie, drzwi zewnętrzne do wymiany okna tak samo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z takich projektów, ze później jest taki punkt w umówie, który mówi o tym ze mogą Państwo wszystko zmienić w trakcie budowy, i zaznaczę ze nie na lepsze, bo coś takiego jak u nas zrobili widziałam pierwszy raz, mam również zdjęcia, chętnym udostępnię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bolszewo, ul. Błękitna

W odpowiedzi na Pańskie pytanie, informuję że działka w Bolszewie nie znajduje się na terenie zalewowym. Przed rozpoczęciem inwestycji grunt zawsze zostaje dokładnie przebadany pod względem rodzaju i gęstości gleby, czego wynik ma znaczący wpływ na uzyskanie pozwolenia na budowę, szczególnie dla deweloperów.
Wyniki dotyczące badania gleby na działce potwierdziły, że jest ona spoista nie nosi żadnych śladów zalań. Ponadto stwierdza się, że występują tam korzystne warunki gruntowo-wodne do posadowienia budynku.
Dodatkowym argumentem jest fakt, iż działka nie znajduje się przy samej rzece, ale jest od niej oddzielona inną, pustą działką.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Błękitna

Kilka razy w roku na ul. Błękitnej przyjeżdża straż pożarna i osusza, bo wszędzie zalewa, nam zdjęcia, mogę udostępnić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błękitna

Tereny jakie zakupuje Ms King pod budowę to są albo tereny zalewowe, jak ul. Błękitna, bądź jak ul. Polna przy tartaku, gdzie kominy tak dymią, że nie da się normalnie oddychać, nie wspomnę o tym iż można zapomnieć odpoczynku w ogródku lub otwarciu okna w celu wywietrzenia mieszkania...porażka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdziwiony

Jestem bardzo zadowolony z zakupu bliźniaka z Bolszewie i nigdy nie słyszałem od sąsiadów narzekań, że z budynkiem dzieje się coś niepokojącego. Według mojej umowy Deweloper nadal na budynek gwarancję z której jeszcze nie skorzystałem. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gwarancja!!!

To jeśli będzie chciał Pan z niej skorzystać, proszę się uzbroić w cierpliwość, albo lepiej o tym zapomnieć...oni nic nie przestrzegają... jak to powiedziała właścicielka firmy, deweloper może wszystko, jak chcesz mieć dom według ustalonego projektu, to sam sobie go wybuduj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze o kontak

Karol prosze o kontak
chmajkaq@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bolszewo

Jak się wam mieszka w Bolszewie (3 odpowiedzi)

Witam W przyszłym roku zamierzam przeprowadzić się do Bolszewa wraz z rodziną. Chcielibyśmy...

do góry