Widok

Dopłaty

Dlaczego w Gdyni nie ma dopłat do opcji zbierania deszczówki- ? w Gdańsku, Sopocie jest, w innych miastach tez...dlaczego w Gdyni NIE!
Pani z wydziłu środowiska powiedziala mi,żebym sobie instalacje założyła i trzymała rachunki- może taki przepis wejdzie w tym roku, może w przyszłym -a może wcale . I czy te rachunki będą ważne - tez tego nie wiadomo. Jesteśmy z mężem emerytami- dorosłe dzieci wyprowadziły sie do innych miast- tygodniowo- mamy 1 woreczek ( 30l)śmieci mieszanych, i jeden bio...za co płacimy 90zl miesięcznie - bo mamy dom-100m...Segregację innych odpadów robimy już od kilku -kilkunastu lat...beznadziejne to wszytko- Panie Szczurek- co Pan na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dziwię się dzieciom że wyprowadziły się do innych miast i Wam też to polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam na wsi w gm. Pruszcz Gdański, 100 zł miesięcznie za śmieci segregowane, dom 104 m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urzekla mnie Twoja historia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry