Polecam tę przychodnię ze względu na to, że działa 24h i zdecydowana wiekszośc lekarzy to zyczliwi ludzie, którzy wiedzą co robią. Idealnie jest - jeżeli ktoś znajdzie weterynarza, który mu odpowiada i zapisuje się właśnie do niego na dalsze wizyty. Prawda jest jednak taka, że nie każdy z tych weterynarzy powinien przyjmować "nietypowy rodzaj zwięrząt" (czytaj - inne niż pies czy kot).
Zauważyłem też, że lekarze pracują na systemie IT, którego w pełni nie wykorzystują. Byłem ze zwierzątkiem w przychodni na przestrzeni 3 tyg.około 7 razy. Prawie za każdym razem trafiałem na innego wet.. Myślę, ze pierwsze trzy wizyty to były trzy diagnozy na nowo. Część wet. chyba powtórzyła w ciemno leki które zapisał ktoś wcześniej, a w dużym stopniu źródłem o przebiegu leczenia i zagrożeniach byłem ja (nie wiedza prekazana w systemie IT) - do tego stopnia, że na podstawie niektórych informacji (o których wiedziałem od poprzednich weterynarzy w tej przychodni) kolejni weterynarze zmianiali leczenie - byłoby o wiele lepiej dla pacjentów, gdyby lekarze mogli wszystko sobie przekazywać w systemie IT - wówczas to, że trafia się do róznych lekarzy nie miałoby aż takiego znaczenia.