Widok

Dr Grażyna Stępińska - Pediatra

Witam, Chciałam zapytać czy ktoś z Was może powiedzieć cokolwiek o Pani Dr Grażynie Stępńskiej, która jest pediatrą w Przychodni na gdańskim Chełmie. Wszystkie informacje mile widziane :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam sie zdarza pojsc do niej od czasu do czasu jak nie ma naszego pediatry. jak dla mnie to wszystko ok :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odp :) a jeśli można wiedzieć to jakiego macie pediatrę? też gdzieś z Chełmu ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, tak mamy z przychodni Nowy Chełm i jest to dr. Witczak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, wielkie dzięki za info. wybieram się z moją córcią na wizytę i chciałam zrobić wstępne rozeznanie, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie idzcie do stepinskiej.niedosc ze niemla i niekontaktowa to jeszzce bezczelna na maxa i niekompetentna. doprowadzila mojego synka do astmy oskrzelowej i ciegle zapisywala antybiotyki i to zle dobrane zamiast leki wziewne zaczac stosowac wypisalam od niej dziecko i o wiele lepiej dziecko funkcjonuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
pewnie duomox czy jakoś tak ja jak byłam dzieckiem do niej chodziłam ciągle bolał mnie brzuch a ona że to angina doszło do tego że tydzień później jechałam prosto na blok operacyjny ponieważ pekł mi wyrostek robaczkowy i doszło do silnego zapalenia godzinka i już bym nie pisała tutaj komentarza z kolei 15 lat później powtórka z rozrywki tyle że zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych znów ten sam lek i w ostatniej chwili każąc sobie wypisać skierowanie do lekarza uratowałam się od najgorszego miałam już 17 lat ale niestety jeszcze do pediatry trzeba chodzić. Najgorsza lekarka czasami miałam wrażenie że jej wiedza była kupiona a nie wyuczona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z wyrostkiem to 3 szpitale zwiedziłam,w każdym byłam chora na co innego albo jajniki ,albo pecherzyk graffa,az babsko z pogotowia zasugerowało ze może mnie tak boli w prawym boku od trzech kolczyków w uchu...trafiłam do szpitala kolejowego i tam mnie zdiagnozowali,wycieli i po sprawie
tez miałam wiele szczescia bo z wyrostkiem nie ma zartów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura!!! Pani Dkt.Stępińska to dobry lekarz,doświadczona.Chodzę do niej z synem do niej od 13 lat i nie zawiodła mnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My chodzimy do Dr. Skoczyńskiej na Starym Chełmie bardzo miła kobieta, cierpliwa, odpowie zawsze na każde pytanie, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie do skoczynskiej zapisalam dziecko:D polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POTWIERDZAM!
Przychodnia w starym budynku ale lekarze z najnowszą wiedza i życzliwi dla pacjenta.
Oni leczą a nie wypisują recepty na leki za które jada na wycieczkę czy dostają nawigacje lub zestaw głośnomówiący do auta!
A jest czego się bac bo taka hrabina konowałka może zniszczyć zdrowie nie tylko dziecku ale też całej rodzinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr Stępińska i Dr Witczak - dwie najbardziej niekompetentne lekarki jakie w zyciu spotkalam - kiedy bylam jeszcze nieletnia bylam zapisana pierw do Dr Witczak, a pozniej do Dr Stępińskiej - oby dwie przepisywaly antybiotyki z byle powodu , na opuchnieta noge przepisane mialam badanie tarczycy, uslyszalam ze powinnam miec zrobione badanie dopplerowskie, ale skierowania nie dostane bo ... nie, kiedy mowilam juz od malego ze mam jakby bole reumatyczne nog to oczywiscie w ich mniemaniu klamalam ... a mam je do tej pory majac 26 lat tak wiec podsumowujac ... kazdy inny lekarz tylko nie te dwie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z w/w opiniami. Mój synek uczulenie na mleko krowie i okropną wysypkę od tego mleka. Byłam u Pani doktor Stępińskiej ale nie rozpoznała tego jako skazę białkową i nie zapisała synkowi mleka na receptę tylko szereg maści, które tylko pogarszały sprawę. Pojechałam któregoś wieczoru do lekarza dyżurującego w Gdańsku głównym (z inną rzeczą w ogóle) i od razu powiedziała co to jest za wysypka, i zaleciła kupno innego mleka i jak ręką odjął ! Więc co ta Pani robi jeszcze w takiej fajnej przychodni..? :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO KONWAŁ, NIE LEKARZ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
leczylam corke u stepinskiej przepisala 2 letniemu dziecku krople do oczu dla doroslych az jej leciala krew z oka dobrze ze nic powazniejszego sie nie stalo na szczescie ale corka do dzisiaj ma troszke inne oko od drugiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie Przychodnia Nowy Chełm zarówno ta na Chałubińskiego jak i na Wilanowskiej to jedna wielka umieralnia!!!
Lekarze pediatrzy pracują chyba za karę. Nie ujawniam nazwiska więc nie będę nikogo wymieniała z nazwiska ale nie polecam tej przychodni w wypadku małych dzieci.
Pediatrzy niekompetentni z nieaktualną wiedzą i nieludzcy !
Pielęgniarki z laboratorium chyba po szkole rzeźniczej bo to co wyprawiają można puszczać w kinie jako horror.

I tu niestety na podstawie własnych doświadczeń najbliższy dobry pediatra przychodnia stary chełm lub świętokrzyska!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja chodzę do Dr. Malinowskiej bardzo miła , cierpliwa , nie trzeba od niej wyciągać informacji. Przepisałam się od Dr. Stępińskiej właśnie ze względu na brak kontaktu z lekarzem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To niestety nie brak kontaktu z lekarzem tylko brak wiedzy najprawdopodobniej.
Dlaczego w innych krajach lekarze mają dyplomy na ścianach przychodni a u nas ukryte bo by się wiele wyjaśniło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja jestem z pani doktor zadowolona,mam 3 dzieci i nie chodze do niej zeby ja ciagle zalewac pytaniami ,tylko wtedy gdy dzieci sa chore
fakt nie jest wylewna ale poki co -3 lata,nie mam zadnych złych doświadczeń związanych z leczeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie w100% ,powinni zmienic lekarzy bo sa beznadziejni.Raz trafilam z synkiem do trzeciej P.doktor ktora byla do pomocy 2 razy w tygodniu i dzieki niej moj synek zyje, ale juz jej chyba nie ma-szkoda moze pomogla by jeszcze komus...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry