Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena Jestem bardzo szczęśliwa,że zdecydowałam się na zabieg liftu twarzy u...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Karolina - opinia Dr. Kondej wykonała u mnie korektę uszu. Zabieg przeszedł bez komplikacji...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Natalia - opinia W marcu powiększałam biust u dr Kondej, jestem 2 miesiące po operacji i muszę...
~Natalia
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Patrycja - opinia Długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza do operacji powiększenia biustu,...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Kasia - opinia W październiku miałam korektę opadającej powieki. Od pierwszej wizyty cudowny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Agnieszka - opinia Polecam Panią doktor w 100%. Bardzo długo zwlekałam z zabiegiem korekty uszu,...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Marzena - opinia W Grudniu 2022 roku miałam operację plastyki brzucha, mimo że na pełne efekty...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Katarzyna Tarańczuk - opinia W listopadzie miałam zrobiony mini lift twarzy i szyi.Sam zabieg bezbolesny,...
~Katarzyna Tarańczuk
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

G. - opinia Zachęcam do skorzystania z wiedzy i umiejętności Pani dr Kondej. Pani doktor...
~G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Magdalena - opinia Najwyższy profesjonalizm, olbrzymia empatia i uśmiech na twarzy:) Efekty...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Kasia - opinia Lekarz z najlepszym wyczuciem swojej profesji, który wie co robi i mówi....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Kasia - opinia Lekarz z najlepszym wyczuciem swojej profesji, który wie co robi i mówi....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Iwona 60+ - opinia Bardzo polecam usługi profesjonalnej i jednocześnie bardzo miłej pani doktor...
~Iwona 60+
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2022

Justyna A. - opinia Polecam z całego serca, wykonałam plastykę powiek i za namową Pani Doktor...
~Justyna A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Julita ;) - opinia Chciałabym podzielić się opinia o Pani dr Kondej , w październiku robiłam...
~Julita ;)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Ewamika - opinia Jeżeli czujesz i już wiesz, że chcesz zmiany, wybierz dr Kondej. Z wielką...
~Ewamika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Agnieszka - opinia Jestem zadowolona z usług i efektów zabiegu. Pani Doktor dobrała zabieg do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększenia biustu implantami oraz...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 marca 2022

Kasia R - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, Pani doktor zrobiła mi piękny brzuszek. Jestem bardzo...
~Kasia R
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Dobrochna - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pani Doktor Kondej z całego serca!! Profesjonalistka w każdym...
~Dobrochna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry