Widok

Dr. Kondej odmieniła moje życie

Bardzo długo szukałam, odpowiedniego specjalisty. Jeździłam wręcz po Polsce by trafić na kogoś komu oddam w ręce swój nos. Niecały rok temu zdecydowałam się na zabieg korekty nosa u Dr. Kondej, i był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Mój nos wyglądał jak '' kartofel '' i był największym kompleksem z jakim się zmagałam od kiedy pamiętam. Strach przed zabiegiem był niewiarygodnie duży, który szedł w parze z płaczem i paniką wewnętrzną.Pani doktor zdobyła moje zaufanie swoją szczerością, podczas konsultacji. Zabieg który odbyłam to korekta czubka nosa wraz z zwężeniem skrzydeł nosa. Przed zabiegiem, w trakcie oraz po zabiegu, zostałam obdarzona opieką lekarzy, specjalistów oraz Pani Krystyny, w sposób tak indywidualny, że czułam się jakbym była tam jedyna pod opieką. Dziś dziękuję Pani doktor oraz całemu zespołowi za wszystko od początku do końca mojej przygody z klinika. Jestem strasznie wdzięczna, a słowa nie opiszą tego stanu spokoju wewnętrznego, gdy mój nos wkoncu wygląda ładnie :) Dziękuję!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za te piękne i miłe słowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry