Widok

Dr. S.

Jak dla mnie Pani dr.S. NIE jest godna polecenia. Gdybym sama nie dociekała, nie prosiła, to nie zrobiłabym dziecku żadnych badań. Lekceważy wszystko. O wszystko trzeba prosić. Jest nieuprzejma, a gdy trafi się na Jej zły dzień, to lepiej nie wchodzić. Nie polecam!! Jedynym lekarzem godnym polecenia (niestety nie pediatrą) jest Pani dr. Mączewska. A obsługa to już \"inna bajka\". \"Ulica, nazwisko\" -też tego doświadczyłam ale dwa razy bo za trzecim to ja byłam tak nieuprzejma i Pani zrozumiała aluzję na Jej szczęście. W każdym razie planuję jak najszybciej przenieść dziecko do innej przychodni. Mam nadzieje, że tam nie usłyszę, ż z katarem to na basen (w konsekwencji wylądowaliśmy na ostrym dyżurze), i że z kupami nikt nie będzie kazał mi przychodzić. O diagnozach (a właściwie ich braku) Pani doktor książkę mogę napisać-niestety. Pozdrawiam.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Niestety muszę się zgodzić z tą opinią. Szczególnie jeśli chodzi o obsługę pań w rejestracji - są nieuprzejme, aroganckie, traktują człowieka jak to się czyniło w poprzedniej epoce, za komuny. Gdyby nie moja Mama, która należy do tej przychodni nigdy więcej moja noga by w niej nie postała. Współczuję wszystkim, którzy na co dzień muszą korzystać z usług w niej. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry