ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AMP - ocena nowy temat Pani Doktor prowadziła moje obie ciąże. Jednak ostatnia ciąża była trudna z...
~AMP
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Renata - ocena Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa, każda wizyta przeprowadzona w miłej...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

DKP - ocena Nie wyobrażam sobie, by moje ciąże prowadził ktoś inny niż doktor Kowalewska....
~DKP
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Nelly Daszkiewicz - ocena Jestem pod opieką Pani Doktor od kilku lat. Dobór leków, poprzedzony...
~Nelly Daszkiewicz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Dorota G. - ocena Bardzo dobry lekarz,z doświadczeniem. Nie przepisuje leków, bez badań. Zawsze...
~Dorota G.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Agata - ocena Jestem Bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Cieszę się że właśnie na nią...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

ANIA T - ocena Pani Agnieszka to wspaniała lekarka, świetny specjalista, empatyczna,...
~ANIA T
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Katarzyna Markowska - ocena Cudowny Człowiek, fantastyczna Kobieta, Lekarka z olbrzymią wiedzą,...
~Katarzyna Markowska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Kasia D. - ocena Ginekolog do zadań specjalnych, nie tylko ogromna empatia, ale przede...
~Kasia D.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Magda - ocena Świetna specjalistka z ogromną wiedzą . Bardzo miła , wszystko wytłumaczy....
~Magda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Paulina - ocena Ogromna wiedza, którą Pani doktor potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób....
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

JS. - ocena Polecam z całego serca doktor jest bardzo miła bardzo dużo tłumaczy bardzo...
~JS.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Katarzyna - ocena Specjalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem, bardzo wnikliwa i konkretna....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Agnieszka - ocena Od 17 lat jestem pod opieką Pani doktor - ginekologiczną i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Karolina - ocena Jestem klientką Pani doktor od przeszło 14 lat. Pani doktor jest specjalistą...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

Justyna - ocena Fantastyczny ginekolog! Niesamowita wiedza i doświadczenie. Dzięki Pani...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 listopada 2023

Katarzyna - ocena Najlepsza, wnikliwa, dociekliwa, zatroskana o dobro pacjentki Lekarka. Leczy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Marta - ocena Do Pani Dr trafiłam po długim staraniu się o dziecko (problem z utrzymaniem...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

M. - ocena Pani Doktor to specjalista, któremu warto zaufać w 100%. Podczas ciąży Pani...
~M.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Paulina - opinia Jestem pacjentką Pani Agnieszki od ponad 2 lat. Jako jedyny lekarz nie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

139

wątków

do góry