Nie polecam. Najgorszy warsztat z jakim miałem do czynienia. Auto miałem podstawić na 08:15 ale zrobiłem to dzień wcześniej (przed zamknięciem) ponieważ Panowie podobno lubią rano pospać o czym mnie poinformowali. Niestety to była jedyna informacja jaką od nich otrzymałem. W aucie coś trzeszczało przy skręcaniu, więc ustalenie przyczyny dla tak doświadczonych (sądząc po opiniach) fachowców nie powinno sprawić najmniejszych problemów. Czekałem dwa dni na informację ale się nie doczekałem. Po kontakcie telefonicznym Pan Karol oznajmił mi, że jeszcze nie mieli czasu zająć się autem. Miało być gotowe kolejnego dnia. I jakież było moje zdziwienie kiedy następnego dnia zadzwoniłem i usłyszałem, że auto wciąż nie jest gotowe ponieważ Pan diagnosta na stacji (!) nie miał pomocnika i przez to nie sprawdził dokładnie zawieszenia. Wiec kolejna część do wymiany. Zabrałem auto. Podsumowując. Auto stało trzy dni, wymieniono nie to co trzeba, straciłem czas i pieniądze, a problem, z którym przyjechałem pozostał. Dodatkowo doszło stukanie i nie odbija hamulec. Pomijam już paliwo i nabite kilometry (?)... Dramat.