Widok

Drastyczna podwyżka cen

Bardzo miła obsługa oraz przyjemny wystrój. Można się zrelaksować, jak również poradzić kosmetyczek w sprawach dotyczących pielęgnacji czy zabiegów kosmetycznych.
Niestety ostatnia, dość drastyczna, podwyżka cen sprawiła, że nie bardzo opłaca mi się przyjeżdżać, a na pewno nie za często.
Przykład: depilacja pastą linii bikini - podwyżka o 20 zł; nogi - podwyżka o 20 zł; pedicure z malowaniem - podwyżka o 15 zł.
W związku z tym przykładowa wizyta jest nagle droższa o 55 zł !!!
Moja ocena
COSMEO kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 17
Bardzo dziękujemy za opinię, która jest dla nas bardzo ważna gdyż szanujemy zdanie naszych klientów.

Nasz gabinet podąża za nowinkami kosmetycznymi, patrząc na jakość wykonywanych usług, nie zapominamy o produktach wysokiej jakości.

Każdy zabieg wykonywany jest na JEDNEJ linii kosmetyków pochodzących od dobrego producenta, z czego mamy pewność że są bezpieczne dla każdego klienta nie powodując reakcji uczuleniowych. Zmieniona została marka na produkt medyczny do pedicure, a także poszerzyliśmy linię produktów stosowanych do depilacji pastą cukrową.
wprowadziliśmy nową linię lakierów do paznokci z formułą 3-FREE - są wolne od: formaldehydu, toluenu i DBP; bez obaw mogą być stosowane u osób z alergią, a także przyszłych mam.

Cena pedicure oraz pasty cukrowej uległa zmianie ponieważ pracujemy na wysterylizowanych narzędziach do pedicuru jak i pęsety do depilacji. Pilniki, tarki , bloki, patyczki drewniane, worki oraz kapturki ścierne są jednorazowe i wyrzucane po każdym zabiegu.

W naszym gabinecie doceniany jest każdy klient dzięki atrakcyjnym rabatom ( studenckie wtorki, kobiece środy, męskie czwartki -20 %) oraz kartą stałego klienta.

Pozdrawiamy Fish Spa Relax
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Rozumiem, ale czy to znaczy, że przed podwyżką nie pracowaliście na wysterylizowanych narzędziach ? ......
Rozumiem, że czasem trzeba zmienić cennik, ale w tym przypadku zmiana może zadziałać wyłącznie na niekorzyść, gdyż przestaliście być konkurencyjni - czego żałuję.
Z pewnością skorzystam kiedyś z rabatowych dni. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 20
do góry