Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kajetan - ocena nowy temat Spoko ludzie na miejscu. Od razu było wiadomo co i jak. Pokazane, przegadane....
~Kajetan
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Leokadia - ocena nowy temat Kompletnie się na tym nie znam, wiec wybierając drzwi mogę opierać się na...
~Leokadia
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Mahatma - ocena nowy temat Doradztwo na wysokim poziomie. Wiadomo wzór można dobrać z katalogu, ale...
~Mahatma
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 6 kwietnia 2024

GK - ocena nowy temat Wszystko na tip top.
~GK
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Julianna - ocena nowy temat W Drawex wybieraliśmy drzwi do domu. Spora pomoc przy doborze. Ja to bym...
~Julianna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 marca 2024

Jacek - ocena nowy temat Kupno i montaż drzwi w Drawex przeszedł bezproblemowo. Całkiem sprawnie....
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Pati - ocena nowy temat Nie znam sie na tym. Kompletnie. Dlatego liczę na pomoc w salonie. I tu nie...
~Pati
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

horoszka - ocena nowy temat Zmieniałam drzwi wejściowe, bo stare to już nie wyglądały i nie miały tych...
~horoszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

GerberJ - ocena Okna dobrane nieźle, do tego parapety. Firma kierowała uwagę bardziej na...
~GerberJ
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Mirek - ocena Dokładałem u siebie na okna rolety. Poszło sprawnie. Posłuchałem sprzedawcę,...
~Mirek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Rychu - ocena Spoko robota. Akcja z montażem całkiem sprawna. Nawet nie myślałem, ze to...
~Rychu
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lutego 2024

kazimierzowski - ocena Spoko firma. Może nie ideał, ale podeszła do tematu sprawnie i pokazała fajne...
~kazimierzowski
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

ziemowitc - ocena Zdążyliśmy przed zimą. I z zakupem i montażem. Ekipa się uwinęła i mamy...
~ziemowitc
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Tommasz - ocena Obsługa klienta, doradztwo oraz przedstawienie oferty na bardzo wysokim...
~Tommasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

igors - ocena Fachowcy, wieloletnie doświadczenie i można wynegocjować korzystne warunki
~igors
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Jola - ocena Bardzo solidna firma , profesjonalna obsługa w punkcie klienta jak i podczas...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Grzesiek - ocena Fajna obsługa, można negocjować ceny.
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Alicja - ocena Profesjonalne podejście do klienta. Montaż bez zastrzeżeń. Polecam!
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 grudnia 2023

Emil - ocena Duże doswiadczenie, fachowe wsparcie przy wyborze i z dokładną wyceną.
~Emil
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Jakub - ocena Brak problemów z terminami realizacji, konkurencyjni cenowo. Zasłużona...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 grudnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry