Widok

Drewno kominkowe.

Odświeżam temat,
Chce kupić trochę drewna do kominka (6-8m - dąb, buk, brzoza)
Może ktoś może polecić kogoś (ale nie w cenie 200zł za metr bo takich to znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sobotę będą drewno kominkowe zozdawac przed biedronką. Warunkiem przydziału 10m jest założenie czerwonego w czarne kropki beretu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak znajdziesz poniżej 200zł dąb, buk taki co się nadaje do palenia w kominku czyli sezonowany to daj znać bo wszyscy mi cisną, że tak drogo kupuję a sami palą mokrym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to uważaj bo sprzedają mokre lub lekko przesuszone jako sezonowane :)
najlepiej samemu sezonować wtedy jest pewność
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już drugi rok brałem drzewo z glincza i nie narzekam, suche jak pieprz no ale 200 za brzozę i 230 za dąb w tym roku. Sezonować to nie mam gdzie, w kołchoźniku za mały ogródek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możesz podać telefon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam zapisane, wpisz w google drewno kominkowe glincz tam jedna firma jest chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam drewna z Glincza, my zamówiliśmy sezonowane, ale niestety takie nie było.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważaj, bo widziałem jak na dno ciężarówki sypią mokre a na wierzchu suche, ale też nie do końca suche. Potem udają że sezonowane. a tak naprawde leżało 2 miesiące na placu. Generalnie tacy ludzie naciągają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja zlewam drewno palę brykietem pinikay, jedna paleta tyle co 5 metrów drzewa, suche, jara się aż miło :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko te markietowe sa lipne wiec ciężko trafić dobry brykiet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamawiam palete bukowo debowego u producenta, na stowe lepszy niz drewno pseudo sezonowane, kosztowo wychodzi podobnie, natomiast na brykiecie nikt nie oszuka co do wilgotnosci. Pali się przyjemnie nie syfi tyle w domu co drewno otwierasz paczke i dorzucasz daje malo popiolu wzgledem drewna same zalety a cena podobna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj namiary na tego producenta jak możesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o dane producenta pini-kay
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś kupował drewno od gościa z Rębiechowa koło świateł (i czarnoziemu)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymajcie dane kontaktowe:

SEK-POL spółka jawna
UL.Domaszowska 173
25-420, Kielce

e-mail:biuro@kominkowybrykiet.pl
kom. 605-989-279

palę ich brykietem pinikay dobry czas i jest dobrej jakości, szybko tez realizują zamówienie, paleta była na drugi dzień... można też kupić przez allegro wystawiają aukcje opału, różnego nie tylko pini kay, z tego co jest w opisie wysyłki na all to do 10 palet jest jeden koszt i wtedy wychodzi jeszcze taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remes, ja kupowałem ze 2 tygodnie temu, wychodzi jakieś 180zł na metr przestrzenny. Brałem buk podsuszany, około 100dni, ale chcę nim palić dopiero za rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dyrr,

Jak oceniasz to drewno od nich i stosunek jakości tego drewna do ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sondowałem aż tak rynku, ale cena raczej w granicach średniej. Palić tym będę za rok, wtedy się przekonam:) W każdym bądź razie na pewno następnym razem będę kupować drewno trochę wcześniej, już ułożone ładnie na palecie - widzę u kilku sąsiadów, że tak właśnie zrobili, więc podpytam potem gdzie i za ile.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzymajcie dane kontaktowe:

SEK-POL spółka jawna
UL.Domaszowska 173
25-420, Kielce

e-mail:biuro@kominkowybrykiet.pl
kom. 605-989-279

palę ich brykietem pinikay dobry czas i jest dobrej jakości, szybko tez realizują zamówienie, paleta była na drugi dzień... można też kupić przez allegro wystawiają aukcje opału, różnego nie tylko pini kay, z tego co jest w opisie wysyłki na all to do 10 palet jest jeden koszt i wtedy wychodzi jeszcze taniej

a jak z brudzeniem szyby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz chwile kupilismy z castoramy kopci bardziej, jak pale tym z sekpolu to szybe myje raz na dwa dni a tak wystarczy przetrzec gazeta pomiedzy dorzucaniem do ognia,drewno zwlaszcza mokre kopci zdecydowanie bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

paliłem cała zimę brykietem z tej firmy . Szyba brudzi się ,ale zdecydowanie mniej niż bym palił drewnem (mycie szyby mniej więcej dwa tygodnie). Daje dużo ciepła
Polecam brykiet tej firmy. Od listopada do maja spalone 2 tony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena jak za gaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdż na OLX
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupcie na swiatopalu.pl. Od dwóch sezonów zamawiam na tej platformie. Produkt jaki jest dostarczany jest zgodny z opisem na stronie. Kurier dostarcza towar pod dom. Szybko,wygodnie bez komplikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

488 zł za metr przestrzenny buku? :)))) przecież to jest 2,5 razy drożej niż wszędzie indziej. Nieudana ta reklama :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry