Odpowiadasz na:

Re: Droga Rowerowa Stogi

Ddry w mieście powinny być. Dla tych, co się boją samochodów, a tych jest większość (a nie dla 2x10xtów, Ryśków55+, tXów i Mazurów, bo oni sobie poradzą bez). I to jest wina samochodów, a nie... rozwiń

Ddry w mieście powinny być. Dla tych, co się boją samochodów, a tych jest większość (a nie dla 2x10xtów, Ryśków55+, tXów i Mazurów, bo oni sobie poradzą bez). I to jest wina samochodów, a nie rowerzystów.
Ale nie powinny być one obowiązkowe. Natomiast tam, gdzie ddry by były naprawdę DOBRE, tzn. dostatecznie szerokie, dwukierunkowe albo dwustronne, równe i nieprzerwane przez np. 5km - 10km (a takie powinny być m. in. na Słowackiego i Spacerowej), dopuszczalne by było postawienie znaku zakazu ruchu rowerów.

zobacz wątek
9 lat temu
~Mazur

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry