Widok

Droga Warszawska

To jakiś żart ,koszt drogi Warszawskiej 0,98 km będzie kosztował ponad 3 700 000 , z czego gmina daje połowę a reszta z programu rozwoju gminnej i powatowej infrastruktury 2016-2019 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Był na wysokim nie zagrożonym miejscu a nagle odpadł. Może gmina nie ma tyle kasy żeby dołożyć do inwestycji i się wycofali...
Tutaj pełna lista inwestycji: http://www.gdansk.uw.gov.pl/urzad/aktualnosci/item/2793-drogi-lista-rankingowa-wnioskow-o-dofinansowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ostatecznie ul. Warszawska spadła o jedno oczko i wyprzedziła ją inna inwestycja. Ul. Warszawska znalazła się pierwsza pod kreską. Szkoda.
Tutaj szczegóły:
Zalacznik nr 23 i 25
https://uwgdansk.ssdip.bip.gov.pl/sprawy-wi/98814_program-rozwoju-gminnej-i-powiatowej-infrastruktury-drogowej.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

* zalacznik 22 i 25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warunkiem złożenia wniosku jest zapewnienie zadeklarowanych środków. W listopadzie były a w grudniu nie. Nie rozumiem. Myślę, że należą się mieszkańcom Bojana wyjaśnienia. Sytuacja taka świadczy o złej pracy urzędników. Będąc na niezagrożonej pozycji deklarując wkład własny nie otrzymać dofinansowania to jakiś żart...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwna sprawa to jest to, ze inwestycja, ktora byla pod Warszawska ostatecznie zyskała 0.5 pkt i wyprzedzila Warszawska o 0.17 pkt i eliminujac ją z dofinansowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małym druczkiem na dole tabeli - "średnia arytmetyczna ocen przyznanych przez członków Komisji". Pojawia się pytanie czy dokumenty były dobrze przygotowane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i super , nie będzie problemu z progami!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Sprawa jest na tyle dziwna, że tylko wniosek, który był pod Warszawską w ostatniej chwili dostaje o 0.67 pkt i wyprzedza Warszawska o 0.17 pkt. W zadnym innym wniosku nie zmienia sie punktacja. Jest to na tyle nieszczesliwe, ze Warszawska wypada z dofinansowania. Śmierdząca sprawa... wygląda jakby ktoś w tym celowo maczał łapy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nie będzie warszawskiej, co i tak nie poprawia wizerunku władz w Bojanie w przebiegu kadencji (patrzmy na proporcje - ok. 33 mln na inwestycje w gminie na 2018 - ze środków własnych, i ile z tego ma Bojano), to trudno mi sobie wyobrazić większy "policzek" dla naszych radnych...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż... dobra zmiana dotarła do Bojana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kasa zebrana a drogi nie ma widac.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No widzicie tak marudzicie że Was z listy usunęli .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak tak wszyscy wiemy, że wam w Koleczkowie wiele do szczęścia nie potrzeba, nie musicie tego co chwile pisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd taka pewność, że to mieszkaniec Koleczkowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie dowierzam własnym oczom.... został ogłoszony przetarg na rozbudowe drogi
http://szemud.pl/zamowienia-publiczne-i-inwestycje/zamowienia-publiczne/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I teraz nie pintolcie że wójt o nas zapomina. Takiej inwestycji nikt nie ma w całej gminie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Brawo, nareszcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łaski nie robią
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wy też. Tylko biadolicie ciągle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry