Widok

Droga Warszawska

To jakiś żart ,koszt drogi Warszawskiej 0,98 km będzie kosztował ponad 3 700 000 , z czego gmina daje połowę a reszta z programu rozwoju gminnej i powatowej infrastruktury 2016-2019 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak 3 oferty ale gmina ma tylko polowe na sfinansowanie .... kpina, mydlenie oczu ... nie wiem po co ten przetarg jak nie maja kasy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest! Wpłynęły 3 oferty: http://szemud.pl/wp-content/uploads/2018/02/01.03.2018r.-informacja-o-zlozonych-ofertach.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby sytuacja się nie powtórzyła...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie! jesienią 2015 też byl ten przetarg ( jeszcze na starej wersji strony internetowej) ale nawet nie wiadomo czy ktoś wtedy złożyl ofertę, bo na nowej stronie tego już nie zaktualizowali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Póki co to jeszcze nic nie robią a same zamiary to nic pewnego. Jak zaczną robić to pogadamy!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wam to chyba nikt nie dogodzi. Nie robią źle . Robią... Jeszcze gorzej . Masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Za to Kielno w rozkwicie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obszar komunikacyjnie wykluczony. Mamy 2018 r.a obrazki z dróg jak sprzed 3 wieków. Dno!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra Bojano się nigdy nie zmieni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i znowu czuć Bojano . Ludzie wy jesteście chorzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Teraz jeszcze Gryfa Pomorskiego i będzie miodzio :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może dla odmiany zamiast krytykować będziemy trzymali kciuki za szczęśliwą realizację inwestycji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wole wykazali, okaże się, że kwoty przekroczyły budżet...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją drogą ciekawe terminy:

Ogłoszenie umieszczone 14.02
Termin składania wniosków: do 01.03
Termin związania ofertą: 30 dni od ostatecznego terminu składania ofert

Mam nadzieję, że firmy wyrobią się ze złożeniem wniosków w 2 tygodnie. Jeszcze możliwe, że oferta jest dodana tak dla picu, żeby przed wyborami się wykazać albo też wykonawca jest już wyłoniony i teraz trzeba tylko dopiąć formalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna informacja, na początku kwietnia się okaże czy ktoś się zgłosi i oferta będzie wiążąca. Co ciekawe, oferta obejmuje także budowę pętli autobusowej, ktoś coś wie na temat planów komunikacyjnych?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wy też. Tylko biadolicie ciągle
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łaski nie robią
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo, nareszcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I teraz nie pintolcie że wójt o nas zapomina. Takiej inwestycji nikt nie ma w całej gminie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie dowierzam własnym oczom.... został ogłoszony przetarg na rozbudowe drogi
http://szemud.pl/zamowienia-publiczne-i-inwestycje/zamowienia-publiczne/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry