Widok

Droga Warszawska

To jakiś żart ,koszt drogi Warszawskiej 0,98 km będzie kosztował ponad 3 700 000 , z czego gmina daje połowę a reszta z programu rozwoju gminnej i powatowej infrastruktury 2016-2019 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Jak by tylko i wyłącznie lali asfalt bez żadnych chodników ani nic to by pewnie starczyło aż do Wiczlina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o Gryfa to przeznaczone było 100 tys + ok 40 tys od mieszkańców. Za taką kwotę góra zrobią 200 m drogi. Z resztą nie wiadomo jaki to ma być standard
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wedlug Google Maps 0.98 km to jest od ronda do mjr-a Bojana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do boiska od strony "centrum"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest tylko napisane ze 0,98 km odcinek drogi Warszawskiej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale wiadomo jaki odcinek tej drogi będzie modernizowany? W sensie jak daleko w stronę Wiczlina będzie robiona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś mi tu śmierdzi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na zebraniu sołeckim cwaniaczku byłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wg projektu budżetu gmina ma przeznaczyć na Warszawską 2 255 000, z czego 50 000 z funduszu sołeckiego na 2018r.
http://bip.szemud.pl/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/projekt-budzetu-na-2018r.pdf - strona 16 i 24. Co ciekawe, fundusz sołecki na 2016 i 2017r. miały być również przeznaczone na Warszawską, czyli odpowiednio 35 i 40tyś.
http://bip.szemud.pl/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/Za%C5%82.-19-Fundusz-So%C5%82ecki-2016-1.pdf
http://bip.szemud.pl/wp-content/uploads/sites/2/2015/11/Fundusz-So%C5%82ecki-2017-za%C5%82.-nr-4.pdf
Teraz pytanie: gdzie się podziały te 75tyś zł za lata 2016 i 2017, bo w budżecie 2018 jest tylko wpisane 50tyś z fuduszu sołeckiego na 2018r? Finanse to nie moja dziedzina, wiec może ktoś bardziej zorientowany będzie w stanie odnaleźć te pieniądze w projekcie budżetu. W każdym razie, pieniądze z funduszu sołeckiego powinny być przeznaczone na Bojano a nie gdzieś znikać w ogólnym rozliczeniu rocznym.
A tak na marginesie: na Gryfa przeznaczone jest tylko 100tyś. więc raczej nic z tego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wkradł się raczre błąd. O jedno zero z dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wstępna lista rankingowa wniosków o dofinansowanie w ramach rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 -2019 .Data zatwierdzenia 13 listopad 2017 ,Wojewoda Pomorski .Pozycja 14 . Gmina Szemud ROZBUDOWA ULICY WARSZAWSKIEJ W BOJANIE WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ -DROGA GMINNA NR 151013G RELACJI BOJANO-GDYNIA ..DŁUGOSC ODCINKA 0,98 KM .
WNIOSKOWANA KWOTA DOFINANSOWANIA 1 884 616 ,DEKLAROWANA KWOTA ŚRODKÓW WŁASNYCH 1 884 617 OGÓLEM WARTOŚĆ PROJEKTU 3 769 233 .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba jedno zero za dużo. 370 tys a nie 3 mln 700 tys. 370 tys zł jest to jak najbardziej możliwe jeśli maja byc dodatkowo chodniki i oswietlenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To lepiej płyty jomb ułożyć aby było taniej? Poważna inwestycja drogowa w Bojanie doczeka się w końcu realizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale nas krzywdzą tymi drogami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry