Widok

Droga do PKM

Po dłuższej przerwie podwoziłem córkę na PKM-kę i stwierdzam, że aż miło popatrzeć jak budują parking. Godzina 16 w piątek a kilka sztuk ciężkiego sprzętu pracuje aż miło. I to jest wizualizacja jakości zarządzania Gdańska ( jest odpowiedzialny za budowę parkingu ) a druga strona czyli Burmistrz Żukowa przez cztery lata nie był w stanie nawet rozpocząć budowy drogi dojazdowej. Zapewne teraz świętują z radnymi z Banina wybór na kolejna 5-ci letnią kadencję a jak się już zabiorą za prace to boję się że zbudują drogę w standardzie Żukowskim czyli bardzo tanio i podobnie jak rondo w Baninie, które nie wymusza by głupki pędzące Lotniczą choć na chwilę zwolnili.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tuchomska (dodatkowe 1,2 km) jest w wieloletnim planie gminy (termin 2019).

Jakim cudem ta ulica będzie wybudowana wcześniej niż Księżycowa (której projekt powstał w 2008 roku)?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

latarni nie ma, to by chociaż sygnalizator oświetlał! jestem za!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ronda buduje się po to, żeby przed nimi stawać? To już przynajmniej wiadomo skąd się te korki w Baninie biorą :):):) Zbliżasz się do ronda,zwalniasz, nikogo nie ma, to lecisz dalej, ale ty pewnie z tej grupy co by w Baninie jeszcze kilka skrzyżowań ze światłami postawiła
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gminne rondko absurdu to to obok szkoły ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rondo na lotniczej budowało Starostwo Powiatowe w Kartuzach - lotnicza to droga powiatowa.
Co do reszty się zgadzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, a post o rozpoczęciu budowy Tuchomskiej to też pewnie za 4 lata. Nie rozumiem po co ogłaszać że będzie się w tym roku budować coś co jednak nie zostaje wybudowane. Jak to nazwać?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szymkowiak pewnie do tej pory jeszcze odpoczywa po wyczerpującej kampanii.
Spokojnie za 4 lata usłyszymy, że już wszystkie pozwolenia są gotowe i w następnym roku zaczną budowę. i tak do kolejnych wyborów.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Kto ma internet z firmy WAVE Banino (168 odpowiedzi)

Chce zmienić internet na tego dostawce,jak się sprawuje internet ???

do góry