Widok

Droga przez mękę.

Witam.



Zleciłem im przeciągnięcie kabla w hipermarkecie. Podałem namiary na osobę, która ma wiedzę na temat infrastruktury na obiekcie. Nie wystarczyło.
Zanim ruszą 4 litery oczekują planów budynku (a ja mam dostęp tylko do planów części wynajmowanej przez moją firmę). O tym, że nie podejmą się pracy dowiedziałem się dzwoniąc do nich po 2 tygodniach od złożenia zlecenia.
Inna firma pojechała na miejsce, obejrzała, wykonała robotę ... morał: da się.

wypowiedź zmoderowana ( 2012-02-02 15:46:53)

Moja ocena
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie,

Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług - tym niemniej pragniemy sprostować opis całej sytuacji.

Do naszej firmy wpłynęło nie zlecenie, a ZAPYTANIE o ofertę na wykonanie przyłącza telekomunikacyjnego o długości 200 metrów. Mając na uwadze profesjonalizm świadczonych przez nas usług, jeszcze tego samego dnia zapytaliśmy Pana o projekt techniczny wykonawczy i odpowiednie uzgodnienia prawne, konieczne do wyceny i realizacji prac. Odpowiedział nam Pan, że „projekt jest uzgodniony”, ale ostatecznie okazało się, że wskazana przez Pana osoba, nic o takim projekcie nie wie. W tej sytuacji zrezygnowaliśmy ze złożenia oferty, tym samym nie mogliśmy otrzymać zlecenia, na które się Pan powołuje. Wydaje nam się, że mamy pełne prawo do rezygnacji z ubiegania się o zlecenie, szczególnie w sytuacji, gdy w naszej ocenie nie bylibyśmy w stanie wykonać go prawidłowo lub w terminie (mając zaangażowanych pracowników w inne projekty). Nie bardzo rozumiemy, dlaczego oczekiwał Pan od nas bezwarunkowego podjęcia się każdych prac, na jakie wpłynie do nas zapytanie.

wypowiedź zmoderowana (obiekt z panelu, 2012-02-02 15:46:53)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry