Widok

Droga rowerowa Gdańsk - Żuławy

Tak wygląda kilka km za Gdańskiem w stronę Żuław, Dziewięc Włók.

https://s6.ifotos.pl/img/IMG1645JP_qaehasq.jpg

Lata nic się nie zmienia, pisma, pytania, brak reakcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w 2019 remontowali troche tu,troche tam -na pytanie czemu niektore miejsca sa pomijane - odsylali do urzedu gminy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest chodnik, jakoś jeszcze w 2018tym zdjęto oznaczenia drogi pieszo/rowerowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie pojedziesz po czymś takim to mandat dostaniesz. Jest? Jest. Masz jechać. Komuna współczesna trwająca kilkanaście lat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej dostaniesz mandat jak tym pojedziesz bo to chodnik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale kierowcy się otrąbią bo będą myśleć że to droga rowerowa. Jak chodnik? Przecież jest znak c-13. Z tydzień temu widziałem jak demontowali te krzywą kostkę, sądziłem że po to, aby wylać nawierzchnie gładką a oni tylko wygładzili i spowrotem położyli. Przecież za niedługo będzie to samo, i zrobili to na kilkudziesięciometrowym kawałku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c-13/c16 jest tylko od węzła gdańsk południe, 150 metrów później odwołany c13a/c16a
Już się oduczyli trąbić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli kolejna gdańska patologia
wszak po tu rządzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co ma PO do tego trollu jeden? Przecież napisał, że za Gdańskiem to jest - miejscowość Dziewięć Włók.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w Gdańsku między Brzeźnem a Nowym Portem droga rowerowa jeden wertep- korzenie wysadzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale zdjęcia to nie mogłeś wstawić ?
W tym momencie to zwykłe pomówienie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry