Widok

Droga za 21 mln zł w gminie Szemud

Tak, tak.... a wiecie gdzie? No zgadnijcie... tak. W Kielnie. Droga, która poprawi komfort i życie mieszkańców za 21 mln zł. A w Bojanie?
Tradycyjnie nic, ewentunie płyty na które zrzuca sie mieszkańcy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga do węzła w Koleczkowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Piękne hasła wyborcze pożal się wójta na Majora Bojana, sam zrzucałem się na drogę i od tego roku pit rozliczam w Gdyni większe profity z tego tytułu....Jeszcze Gaffke słup wójta jako sołtys i będziemy wdychać smród i jeździć po błocie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga usprawni dojazd do wysypiska śmieci pomiędzy Bojanem a Kielnem, właśnie się rozbudowuje. Ciekawa jest zbieżność budowy drogi z rozbudową wysypiska. Ktoś myśli o mieszkańcaach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

O mieszkańcach myśli Horała jak jest budowa szkoły, albo Arciszewska jak jest jakaś afera z krzyżem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Listę inwestycji gminnych z podziałem na miejscowości można przejrzeć na bojano24.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać czarno na białym, że Bojano po raz kolejny olane przez gminę jesli chodzi o drogi. Nawet 1 cm. drogi nie przybędzie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Porażka, będzie infrastruktura żeby śmieci wozić... O Bojanie to już nie wspomnę np. To,że tak bardzo uczęszczana ulica Małkowskiego przy szkole nie jest dokończona(a naprawdę tam nie ma dużo)to jest śmiech na sali,jawna kpina
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A pieniądze w budżecie na tą ulicę (Małkowskiego) są co roku od kilku lat, chyba żeby mydlić nam oczy, bo potem robią przesunięcie i jednak jej nie robią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze, że droga wokół pól władcy i Pana kieleńskiego będzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Światłowód w gminie Szemud (16 odpowiedzi)

Czy gdzieś już kopią i kładą światłowód?

do góry