Droga za 21 mln zł w gminie Szemud
~Gal Anonim
109.243.7.*
(3 miesiące temu) 21 lutego 2026 o 08:49
Tak, tak.... a wiecie gdzie? No zgadnijcie... tak. W Kielnie. Droga, która poprawi komfort i życie mieszkańców za 21 mln zł. A w Bojanie?
Tradycyjnie nic, ewentunie płyty na które zrzuca sie mieszkańcy
6
0