Widok

Drogi ADMINIE

Drogi Adminie

Zmiany sprzedażowe na forum są świetne !! BRAWO
Ale już przydały by się usprawnienia. a mianowicie:

podczas dodawania nowego wątku konieczność wybrania jednej z 3 opcji:
Sprzedam Kupie BezOgłoszen


Dziś nam się czasem zapomina i wątki sprzedażowe trafiają do tych niesprzedażowych i znów się "tłuczemy" :)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tejże prośby - heheheh :)

PS. Ja sie dziś pomyliłam :) ... gwiazda ze mnie i tyle ...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za!
i można by jeszczew rozważyć propozycję która padła kilka dni temu-nowy dział "rękodzieło"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram w 100% :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jestem za tym, żeby w dziale sprzedam mogły dodawać ogłoszenia tylko osoby zalogowne.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tym zalogowaniem to dobry pomysł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O TAKKKKKKKKKKKKKKKK!

Adminie:

1.podczas dodawania nowego wątku konieczność wybrania jednej z 3 opcji:
Sprzedam Kupie BezOgłoszen

2. Dodawanie ogłoszeń jedynie przez osoby zalogowane


Prosimy :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram,, zeby mogly sprzedawac tylko osoby zalogowane ;-) i to nic, ze ja teraz nie jestem, hihihihi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez sensu, bo niezalogowane będą śmiećić w 'bez ogłoszeń"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze się zalogują po prostu to nie wymaga wysiłku ,popieram wasze pomysły :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za !!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja prosze zeby ogolnie na tym forum mogly pisac tylko osoby zalogowane - tak jest na wielu forach i moze ograniczy to troche glupie wypowiedzi bo troche zajmuje wymyslenie nowego nicka, logowanie idt i moze to troche odstraszy potencjalnych mieszaczy
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie no walerka to juz przesada ... tak mi sie wydaje ... :) po to są własnie prywatne fora :)


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Walerka, dowaliłaś:)

To już średnio mądry pomysł...nie zawsze mozna się zalogować;/



Co do sprzedaży- Dejwi ma 100% racji.



Co do Admina- dziwne ma zachowanie w sprawie ogłoszeń, nie raz są ogłoszenia ( 90%) , w ktorych aby sie przypomnieć ktoś podpisuje- podbijam, hopsa, itd.

Niektóre ogłoszenia są blokowane za takie słowa, a niektóre nie....złosliwość, inne podteksty, nie wiem.

Bez sensu i tyle!Blokuj albo wszystkie ze słowami "hopsa, s****a ,alal".albo nie, brak konsekwencji czy czort wie czego;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blokowane pewnie są te, przy których ktoś klika w kosz. Przecież Admin nie będzie otwierał każdego wątku i tropił...

Ktoś łamie regulamin - zgłaszajcie to. Przecież to zajmuje trzy sekundy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dlaczego, zobacz wszystkie osoby stale udzielajace sie sa zalogowane, z regoly niezalogowane mieszaja, obrazaja, bo czuja sie bezkarne. inne fora na ktorych jestem nie pozwoli ci sie wypowiedziec jezeli nie jestes zalogowana, tylko pozwala przegladac watki. jest o wiele mniej glupich wypowiedzi i o wiele lepsza atmosfera i wlasciwie nie zdarzaja sie watki jak tutaj. cozywiscie jak ktos bedzie chcial to zaloguje sie pod kilkoma nikami i bedzie mieszal ale to juz troche wiecej zachodu i moze odstraszy to przygodne osoby.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Agatha- czyli "przyjazne " są osoby z forum??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Weselniku od lat trzeba być zalogowanym, a tam zawsze było najwięcej awantur i jednorazowych nicków, to nic nie daje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, nie trzeba, bylam na weselniku i nie musiala sie logowac zeby sie wypowiadac
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To musieli to niedawno zmienić, 2005-2008, jak byłam na tym forum, to trzeba było być zalogowanym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest oczywiscie moje zdanie, inna kwestia ze trzeba to meijsce traktowac z przymruzeniem oka, w koncu to tylko forum, co nie zmiena sprawy ze fajnie by bylo gdyby atmosfera byla milsza. nie zrozumcie mnie zle nie jestem za przyklaskiwaniem wszystkim i wszystkiemu, krytyczne uwagi sa czesto bardzo pomocne ale wyrazane w odpowiedni sposob a z tym niestety jest problem na tym forum.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeeeeeeee tam zalogowane forumki tez potrafia rozpetać wojne na forum ... bez pierd

byle by nie zrobic tu drugiego weselnika :)


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest regulamin, każdy post niezgodny z regulaminem należy zgłaszać. Ja to robię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisanie tylko z zalogowaniem, to dla mnie juz przesada....

ja sie nie moge logowac w pracy, a mam codziennie (w pracy) troche czasu, zeby tu zajrzec i cos napisac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dla dobra sprawy nawet się zalogowałam, oczywiście, żeby dołączyć do tych z definicji milszych :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
fru w góre


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poniedziałkowo do Admina


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta też dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry