Widok

Drogo, ale dla dzieci duża frajda

CENY: Zgadzam się z przedmówcami, jest drogo jeśli chce się iść całą rodziną, 39 zł za bilet dla jednego dziecka, 8,99 zł za ciastko! Nawet jeśli dorosły wchodzi za darmo to z 3 dzieci to niemały wydatek. Do tego trzeba płacić za dodatkowe atrakcje takie jak przejażdżka kolejką czy gokartem (kolejne 4 zł). Nie zawsze niestety można trafić na PROMOCJE i nie wszyscy mają czas by na nie czekać i szukać takich okazji!

OBSŁUGA: OK, choć długie kolejki i do szatni i po bilety - przynajmniej w soboty

BEZPIECZEŃSTWO: moje obawy budziły tylko 2 betonowe słupy z podstawą o ostrych kantach, wokół których dzieci biegały... Wystarczyłoby żeby któreś się potknęło i nieszczęście murowane... Bez wątpienia coś należy z tym zrobić... Reszta OK

INNE PLUSY: W cenie takie atrakcje jak malowanie twarzy dzieci oraz los, który zawsze wygrywa - fajny pomysł

OPINIA DZIECI: SUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 5
 
wyposażenie: 5
 
opieka: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogo, drogo, drogo...

...ludzie, to prywatna firma a skoro jest popyt to ceny mogą być takie jak nie inne. PRZESTAŃCIE NA WSZYSTKO NARZEKAĆ! Jak was nie stać na dzieci to je oddajcie a nie tylko marudzeeeenieeeeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie ważne czy to firma prywatna czy nie, rzeczywiście nie jest najtaniej i to fakt, zwłaszcza, że trzeba zapłacić z góry za całe 3 godziny. Z całym szacunkiem, ale sama/sam sobie oddaj swoje dzieci!!! albo takie uwagi zachowaj dla siebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram poprzednika! Sam sobie oddaj swoje dzieci!!!! co do opinii na temat placu zabaw to podpisuję się - jest drogo i nawet jednorazowy wypad do Loopy's world to niemały wydatek dla przeciętnej rodziny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie powiedz mi, gdzie taka rodzina 2+2 może iść do podobnego miejsca i zapłacić taniej? Tutaj na pewno atutem jest to, że nie płaci się za rodziców, co przeciez zdarza się to bardzo rzadko, sam nie znam chyba takich miejsc. Poza tym, jak chce sie raz na jakis czas zafundować dzieciom zabawę, to nie jest chyba to jakies obciazenie, tym bardziej ze zabawa jest tam na pewno przednia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry