Widok

Drugi raz nie poszedł przelew stałe zlecenie

Mam kilka kredyscików, na które są stałe zlecenia w Banku Millennium SA. Pewne jak w Banku? Niekoniecznie. W 2006 roku spłacałem coś tam z Media w Lukas Banku, miałem stałe zlecenie przelewu z Millennium i płaciłem po dwie raty naraz. Pewnego jesiennego dnia 2006 roku dostałem monit z Lukas Banku wzywający do zapłaty. Bardzo się zdziwiłem, bo byłem przekonany, że już jest spłacone.
9 września 2008 roku chciałem kredyt w Lukas Banku na niewielką kwotę i mi nie dali. Rozśmieszyło to mnie i zdziwiło. Okazało się, że mam zaległość w spłacie kredytu. Jak to, przecież mam stałe zlecenie? Wróciłem do domu i sprawdziłem wyciągi z Banku MILLENNIUM i zdziwienie, bo w lutym 2008 roku MILLENNIUM nie przelało kwoty 85.85 do Lukas Banku. Zapomniałem o incydencie z 2006 roku i w 2008 spotkało mnie to samo. PECH. CHYBA podziękuję Bankowi Millennium. Jutro - 10 września 2008 roku - złożę kolejną reklamację. Pora zmienić bank.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bank Millenium ma najlepszy system internetowy. Taka mówi reklama. Ja potwierdzam w całej rozciągłości że bank jest do d...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie nie małeś koleś kasy na koncie to jak miał się przelew wykonać? system w BM jest najlepszy jaki tylko może być - zwłaszcza internetowy.
Ale nie wszyscy nadają się do składania zleceń przez internet i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry