Widok

Duet Anna Heron - Stanisław Danielewicz

Duet Anna Heron - Stanisław Danielewicz Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Duet Anna Heron - Stanisław Danielewicz , 24 lutego 2007 godz. 22.00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ładnie !!!

Witam, od początku do końca byłem wokalistą zespołu "Cotton Wing" a Pani Anny Heron nigdy tam nie było.. Bardzo nie ładnie !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poza momentem, gdy byłeś w stanach

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MĹ?ody!

Jak pojechaĹ?eĹ? do stanĂłw "Cotton Wing" jeszcze istniaĹ? i do czasu Blues festiwalu w Sopocie tam Ĺ?piewaĹ?am w skĹ?adzie Sebastian - bebny, Maciek - gitara i Bartek - bas. ZagraliĹ?my jeszcze parÄ? koncertĂłw pod nazwÄ? "Cotton Wing" . Po tym czasie przestaĹ?am grac i w Cotton i w Debesters. WiÄ?c wszystko jak najbardziej "Ĺ?adnie". :)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... sorry

nie wiem skad te cudaki w moim tekscie :P wiec raz jeszcze - z tlumaczeniem:
Jak pojechales do stanow "Cotton Wing" jeszcze istnial i do czasu Blues festiwalu w Sopocie tam spiewalam w skladzie Sebastian - bebny, Maciek - gitara i Bartek - bas. Zagralismy jeszcze pare koncertow pod nazwa "Cotton Wing" . Po tym czasie przestalam grac i w Cotton i w Debesters. Wiec wszystko jak najbardziej "ladnie" :)
Poza tym slyszalam, ze niedawno wrociles do PL. :)
Pozdrawiam.

(mam nadzieje, ze teraz da sie to czytac)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Wieczorny pokaz świateł (3 odpowiedzi)

Pokaz świetlno-muzyczny na kole  jest doskonale zsynchronizowanym widowiskiem, gdzie dźwięki i...

Strefa Trojmiasto.pl na Juwenaliach (4 odpowiedzi)

Zapraszamy 17 maja na Plac Zebrań Ludowych, gdzie w ramach Juwenaliów czekać na was będziemy w...

Maciej Stuhr: Mam to wszystko w Standupie! (13 odpowiedzi)

Maciej Stuhr powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu! Jego najnowszy program, czyli Maciej...

do góry