Widok

Duzy asortyment rowerow, bardzo slaba zenska obsluga

- Kupilem rower ze wzgledu na dobry współczynnik wyposarzenie/cena ( akurat promocyjna modelu z zeszlego roku). Rzeczowa prezentacja pana, ktory akurat skladal rower w pomieszczeniu po lewej. Polecam tego pana - fachowa i rzeczowa rozmowa, podpowie i doradzi bez wciskania.
- Potwierdzam status LEGENDARNEJ ZENSKIEJ OBSLUGI tego sklepu, panie sa nieupszejme, traktuja Cie jak zlodzieja i skutecznie zniechecaja do ponownej wizyty w tym sklepie. NIE WIEM CZEMU TE PANIE TAM PRACUJĄ, bo napewno tego nie lubią.
- Rower jezdzi ok. Przygotowany do odbioru terminowo i z uzgodnionym wyposarzeniem fachowo zamontowanym. Jedynie przerzutki nie byly wyregulowane.
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, facet w pomieszczeniu serwisowym jest bardzo w porządku, czego nie można powiedzieć o innych. Najgorsza jest ta niska sprzedawczyni, dla niej jeżeli przyjedziesz do serwisu rowerem który kosztował poniżej 6 tys i nie daj boże jest ubrudzony to jesteś zerem.

Ja niestety nie idę z duchem czasu i nie jeżdżę do pracy rowerem do downhillu za 15 tyś, także serwisuję się sam = )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry