Dwa Serca

Biura matrymonialne

Gdańsk, Karola Kurpińskiego 20/35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena Poznałam odpowiedniego Pana, jesteśmy razem. Jestem bardzo zadowolona. Biuro...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Wojtek - ocena Zadowolony z usług biura. Poznałem dobrą i piękną kobietę, w której się...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pani Ania jest sympatyczną osobą.lZaproponowala mi Pana z którym od razu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

E. - opinia wątek zamknięty Biuro matrymonialne godne polecenia. Trafiłam tu na początku miesiąca.Pani...
~E.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Ula - opinia wątek zamknięty Nie wiedziałam,że będę tak bardzo zadowolona.Bardzo profesjonalnie...
~Ula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Janina - opinia wątek zamknięty Obsluga profesjonalna, skuteczna
~Janina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Zadowolony z usług biura . Poznałem odpowiednią partnerkę , wszystko...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam, skuteczność, duży profesjonalizm, miła obsługa.
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam przyszłam z polecenia, duży profesjonalizm, bardzo miła właścicielka
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Iza - opinia wątek zamknięty Polecam dla tych, którzy wolą się spotkać tradycyjnie, a nie przez internet....
~Iza
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

Biuro lepsze niż internet wątek zamknięty Polecam biuro Dwa Serca, poznałam bliską osobę, nie zniechęcajcie się i...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Warto !!! wątek zamknięty Naprawdę polecam biuro Dwa Serca, po kilku innych spotkaniach trafiłem na ta...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Skorzystałem i sie nie zawiodlem. Jednak stacjonarne biuro jest lepsze od...
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Zadowolona z usług biura, znalazłam odpowiedniego Partnera. Jesteśmy razem od...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Dzięki Pani Ani znalazłam miłość mojego życia... wątek zamknięty Z pewną nieśmiałością i niedowierzaniem zapisałam się biura matrymonialnego:...
~Ania z Rumi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Nie Polecam!!! wątek zamknięty Skorzystałem z usługi w marcu 2015,Pani przyjechała i przedstawiła mi oferty...
~Marco43
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Zadowolona i zakochana kobieta wątek zamknięty Parę dni temu zapisałam się do biura,ale nie wierzyłam,że tą drogą poznam...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Zadowolona wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuje za tego ostatniego Pana, jeszcze nie wiem czy...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2013

Polecam wątek zamknięty Do biura Dwa Serca zapisałam się w październiku 2014r. Podeszłam do tego...
~Juli
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Znalazłam miłość swojego życia wątek zamknięty Bartka poznałam przez biuro Dwa Serca, urzekł mnie jego piękny uśmiech i...
~Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry