Widok

Dworek Barwik - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, czy jest ktos na tym forum, kto miał już wesele w Dworku Barwik? baardzo liczę na opinię dotyczącą ilości i smaku jedzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,

ja mam wesele w Dworku Barwik 23 maja 2015 i gorąco polecam :)

byłam tam już na dwóch weselach (w tym mojej siostry) i na sylwestra. Jedzenie jest mega dobre, a ilość zależy od wybranego menu. My braliśmy to największe bo jak ludzie zaczynają pić to zaczynają też jeść :) a chodzi też o to, żeby na poprawiny coś zostało.

Jeżeli nie jesteś pewna to umów się z właścicielami na degustację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miałam wesele w sierpniu br. na jakieś 130 osób.
Wesele udane, właściciele cudowni, ugodowi. Jedzenie dobre i dużo (też mieliśmy największe menu + dokupione devolay i 2 ciasta). To wszystko co piszą na + to prawda - polecam :)
Na - jednak: nie dostawianie wódki i napoi na bieżąco, na naszym stole (6 os - my + świadkowie) wszystko ustawione było na jednym talerzu przy nas młodych (chodzi oczywiście o poszczególne dania, które nie były rozłożone na dwa talerze). W praktyce wyglądało to tak, że przed świadkami prawie nic nie stało, a my musieliśmy wciąż podawać jedzenie do świadków. Do tego fotograf narzekał, że nie może nam ładnego zdjęcia przy stole zrobić, bo jesteśmy zastawieni. Na poprawinach zdecydowanie brakowało obsługi. Goście kończyli jeść obiad, a na stole brakowało np. sosu. Zabierały pusty półmisek, a nie donosiły pełnego - a w kuchni było co do nosić. Zamiast wystawiać żeby jak najwięcej goście zjedli to dostaliśmy to potem do domu. Kelnerki nie są wykwalifikowaną przeszkoloną załogą. Brakowało im trochę uśmiechu na twarzy - wyglądały jak za karę.

Opinia jest oczywiście subiektywna :)
Mimo wszystko polecam miejsce. Nam bardzo się podobało, goście też byli pod wrażeniem samego miejsca.
Współczuje wszystkim tym którzy są na początku drogi długich przygotowań do wesela ;) Z perspektywy czasu wiem, że nie ma co się zbyt długo zastanawiać i się przejmować. To nie jest warte, w końcu wszystkim nie dogodzimy :)
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mieliśmy wesele 4.10.2014 i było super. Jedzenie przepyszne, kelnerki zawsze uśmiechnięte i na pełnych obrotach. Pani Janka (właścicielka) to super kobieta, wszystko doradziła, bardzo kontaktowa. Goście zachwalali jedzenie. Wybraliśmy to najdroższe menu-było warto. Polecamy domówić tez za opłatą tatar. A na poprawiny piwo z kegi- bo miało super wzięcie. Sala jest piękna. A fotografowie i operator kamery zachwalali to miejsce. Mieliśmy okrągłe stoliki, na drugi dzień z rana były prane obrusy. Przed weselem byliśmy niezłymi zrzędami, ale niczego nie można było się doczepić.
POLECAMY! Nie słuchajcie negatywnych opinii bo to kompletna bzdura-konkurencja na pewno się udziela.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
A na koniec, przy podziękowaniu aż łzy leciały, że tak pięknie wszystko zostało zorganizowane. :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zarezerwowaliśmy Dworek Barwik na Nasze wesele w przyszłym roku i również chcemy mieć okrągłe stoły. Czy mogłabym prosić o jakieś zdjęcia wystroju sali i ustawieniu stołów? Byłabym bardzo wdzięczna. A i na ile osób miała Pani wesele?
Mój email: kcirocka@gmail.com
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podeślę kilka zdjęć na maila. wesele było na ok 140 osób
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
było 15 stolików, przy jednym stoliku maksymalnie siedziało 11 osób na luzie + jeden stolik dla obsługi przy scenie. Było to pierwsze wesele, na którym było tyle osób przy okrągłych stołach. ale wyglądało super.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry