Ośrodek Sportów Konnych Lipce

Jazda konna

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 264

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super miejsce do nauki zacznę od początku: moje dotychczasowe doświadczenia z końmi ograniczały się...
~Maria Musial
1

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 4 września 2017

Serdecznie polecam Świetne miejsce na weekendowy wypad by odpoczac od wszystkiego w ciszy i...
~AdamS
0

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 marca 2017

Polecam Świetne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z jezdziectwem, ciekawe...
~Klaudia
0

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 lutego 2017

szkolka jezdziecka Lipce Jezdze z corkami juz 7 miesiecy i jestem bardzo zadowolona z tej szkolki pani...
~patrycja dworaczek
0

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 października 2016

Świetna stajnia, polecam! Bardzo fajna szkółka, stajnia zadbana, bardzo miła kadra no i oczywiście...
~kocham.konie
0

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2016

polecam ładna okolica, wspaniałe, łagodne konie, szybka nauka
~malwina
0

ostatnia odp. 1 rok temu

Polecam wszystkim! Zapisałam córcię na jazdy i jest zachwycona! W koncu cos co oderwało ją od...
~katarzyna
0

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepsza stadnina w tej szerokości geograficznej! Konie są bardzo ułożone, łagodne i posłuszne, od razu wytwarza się...
~Anita
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2015

Pasja, Pasja, Pasja OSK Lipce regularnie odwiedziam od prawie dwóch lat. I przecieram oczy ze...
~Grzechotnik
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2014

My jesteśmy zadowoleni! Córki jeżdżą od kilku lat ... Zaczynały regularne jazdy w Lipcach ... - potem...
~MK
0

dodano: 8 września 2014

Wspaniale Niesamowity klimat i fantastyczna atmosfera. Dzięki Pani Ali skorygowałam...
~karolcia
2

dodano: 27 września 2012

polecam Byłam w wielu szkółkach i atmosfera w Lipcach najbardziej mi odpowiada....
~ania filipkowska
0

dodano: 1 września 2014

Masakra! Ta stajnia to jakaś pomyłka. Jak Boga kocham nigdy nie widziałam gorszej...
~Miki
9

dodano: 21 kwietnia 2010

ideał Jeździłam 1,5 roku w szkółce i teraz chodzę na indywidualne u Pani Matyldy....
~ania sz.
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2014

gorąco polecam gorąco polecam
~MK
0

dodano: 26 listopada 2013

Wspaniałe miejsce Uwielbiam tą stajnie i jej klimat. Wszystko tu jest tak jak powinno być:...
~Julka
0

dodano: 13 listopada 2013

GORĄCO POLECAM Chodziłam to tej stadniny przez około 2 lata sporo się nauczyłam i zdobyłam...
~Natalia
0

dodano: 10 września 2013

Beznadzieja jeździłam tam 3 lata i zero skoków wolt drążków i galopu.....dwa kółka galopu...
~ktoś fajny
3

dodano: 2 września 2011

Tragedia... Jak można jeździć konno rok i nie umieć siodłać konia? Przecież to jest...
~anonim
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

SUPER STADNINA Super stadnina Konie są zadbane Pani Ala jest wymagająca i świetnie uczy...
~Sylwia
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
160

60

wątków

do góry