Dworzec PKP Gdynia Główna

Dworce PKP i PKS

Gdynia, pl. Konstytucji 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Na wstępie...tego co zaprojektował nawierzchnie wokół dworca powinni...
~Alien
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Marek Gdynia Główna wątek zamknięty Gdynia ,,Okno na Świat....'' Żeromskiego, ok. 10 000 000 przewozów rocznie.....
~Marek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 października 2018

zadaszenie pernów wątek zamknięty Zastanawiam się czy ktoś w końcu zrobi coś z tym pseudo-zadaszeniem peronów?...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Paranoja wątek zamknięty Normalny dzień roboczy poza sezonem kolejka przy kasach na godzinę stania....
~Podróżnik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

porażka wątek zamknięty Lepiej, żeby zmieniono firmę sprzątającą. Kobieta przeciera śmierdzącą szmatą...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Wszystko ok. wątek zamknięty Po remoncie jest dużo lepiej. Bezpieczeństwo ok. Jest gdzie zjeść, usiąść....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Parking za Pocztą w Gdyni Głównej wątek zamknięty Właśnie się dowiedziałem od UM w Gdyni iż parking płatny za Pocztą przy ul....
~Jaras
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Ocena Dworca PKP Gdynia Głowna Osobowa wątek zamknięty 1.wygląd i czystość, bezpieczeństwo- kostka brukowa na dojsciu do Dworca!!!...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Pkp Gdynia Skandal wątek zamknięty Ostatnio wróciłem do Polski i pani w okienku się zapytałem z którego peronu...
~Poznaniak
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Duży pozytyw wątek zamknięty jestem z innego miasta a zamieszałam w gdyni, jeżeli potrzebuje pomocy...
~grażyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

WSPANIAŁA PANI JOLA wątek zamknięty Chciałam podziękować za wspaniałą obsługę przy kupowaniu biletu do Austrii a...
~ELA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

wstyd wątek zamknięty wstyd że mamy taki zaniedbany dworzec główny, turyści pewnie są zaskoczeni...
~anna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lutego 2010

Susitka - opinia wątek zamknięty niekompetentna i niemiła obsługa, brak mozliwosci uzyskania informacji...
~Susitka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

podziekowanie wątek zamknięty Witam! Bardzo chciałabym podziekować polskiej linii PKP Gdynia za bardzo...
~alicja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Fatalna wizytówka miasta wątek zamknięty Jestem mieszkanką Gdyni, przechodzę tam często i to co widzę, napawa mnie...
~angob
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

Brudno i niekompetentnie wątek zamknięty Jestem zawiedziona Dworcem Głównym naszego miasta. Nic tak fatalnie nie...
~Iza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

16

wątków

do góry