Odpowiadasz na:

Z tego co wiem to w każdym osiedlu jest ktoś kto nie umie zarządzać.

Z tego co wiem to w każdym osiedlu jest ktoś kto nie umie zarządzać.

zobacz wątek
4 lata temu
Tadek23568

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry