Odpowiadasz na:

Z moich informacji wynika, że w każdym osiedlu istnieje osoba, która nie jest dobra w zarządzaniu.

Z moich informacji wynika, że w każdym osiedlu istnieje osoba, która nie jest dobra w zarządzaniu.

zobacz wątek
9 miesięcy temu
armisticesock

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry