Odpowiadasz na:

Zakup mieszkania

Kupiłem i jestem zadowolony. Rzetelna obsługa, konkretne informacje i jak dla mnie dobra lokalizacja. Cena też jest w porządku. Ja osobiście polecam.

Kupiłem i jestem zadowolony. Rzetelna obsługa, konkretne informacje i jak dla mnie dobra lokalizacja. Cena też jest w porządku. Ja osobiście polecam.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Sebastian

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry