Zakup mieszkania
Kupiłem i jestem zadowolony. Rzetelna obsługa, konkretne informacje i jak dla mnie dobra lokalizacja. Cena też jest w porządku. Ja osobiście polecam.
Kupiłem i jestem zadowolony. Rzetelna obsługa, konkretne informacje i jak dla mnie dobra lokalizacja. Cena też jest w porządku. Ja osobiście polecam.
zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Sebastian