Widok

Dyskryminacja

Jest w tej chwili szczyt sezonu turystycznego, poza tym jarmark i blokowanie przepływu ludzi w tym okresie na pół godziny co godzinę przez cały dzień to skandal i kpina z pieszych. Co to za most jak przez pół dnia nie można przez niego przejść! Mogę tylko podejrzewać że podjęto taką decyzję na czas jarmarku po to aby ludzie z nudów i dręczeni przez niewychowane bachory kupili więcej wydali. Jest to uzasadnione ekonomicznie dla budżetu miasta chociaż i tak traktuje ono w ten sposób ludzi jak bydło no i ciekaw jestem czy te "zarobione przez miasto" pieniądze wrócą do mieszkańców w postaci lepszych usług. Ale to już zostawmy.. Natomiast proszę mi wyjaśnić w jakim celu ten harmonogram ma obowiązywać aż do końca października, grubo po zakończeniu sezonu turystycznego gdy wielu ludzi już ma zaplanowane urlopy na kolejne lato? Przecież wtedy ani nie ma być rozstawionych żadnych tanich bud z drogim żarciem a żaglówkami też się o tej porze roku nie dryfuje. To jest skandal że całe rzesze spacerowiczów musi iść na około albo jest uziemiona przez to że jeden z drugim właściciel statku chce dorobić i kręci lody z magistratem. Chyba że to zwykła ignorancja władz. Pozdrawiam ozięble.
Moja ocena
atrakcyjność: 1
 
stan utrzymania: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zawsze można wrócić do stanu, gdy kładka była dostępna 0 godzin / dobę (czyli po prostu jej nie było)...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale słownictwo. To pisz eczłowiek czy bydło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry