Dział sprzedaży - Pan Darek - właściwy człowiek na właściwym miejscu, w pełni zaangażowany profesjonalista, "żyje" tym co robi... pasjonat motoryzacji, duża wiedza, doskonała obsługa a co najważniejsze "staje na głowie" i dotrzymuje słowa. Fajny gość !. Pozdarawiam !. Dział części - sympatyczna miła obsługa. Dział ubezpieczeń - Pan kierownik działu uważa że każdy z kim rozmawia jest skończonym kretynem. Jestem kierowcą od 12 lat i nie musi mi Pan tłumaczyć jak 12-latkowi Szanowny Panie że odcinek skróconej polisy OC wozi się ze sobą a pełną polisę trzyma się w domu. Poza tym proponuję najpierw obsłużyć klienta który siedzi od 10 minut przy Pańskim biurku i czeka aż łaskawie raczy Pan załatwić jego sprawę a potem kontynuować rozmowy telefoniczne. Musi Pan wiedzieć że kierownikiem i dyrektorem się bywa a miła obsługa to podstawa w pracy w której ma się kontakt z klientem. Niestety Pan kierownik psuje Wam opinię, podobnie jak Salon na Elbląskiej w którym najważniejszy jest nie klient który zostawia masę pieniędzy a obsługa salonu. Pozdrawiam z nadzieją że mój focus nie będzie się psuł.