Widok

Działka wyspa sobieszewska

Sobieszewo Wiślinka Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinię odnoście zakupu działki na wyspie sobieszewskiej oddalonej 5 km oddalone od Hałdy w Wislińce czy warto tam się budować, słyszałam o zagrożeniach związanych z hałdą a miejsce ciekawe blisko do morza i spokój ale może to mylące pozory a zdrwie ważniejsze proszę o info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
-hałda,rafineria,oczyszczalnia sciekow...most ktory sie sypie od 20 lat.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
most naprawiony, hałda zasypana i zarośnięta trawą, powoli ale idzie ku lepszemu. Ja tu mieszkam od dzieciństwa i nie narzekam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
na razie nie narzekasz ale na starosc halda sie odezwie. most zrobiony, rafineria rozbudowuje sie wiec raczej nie bedzie zdrowiej, halda truje caly baltyk, ostatnio wykazali, ze z niej splywa fosfor do wod gruntowych.
dobrze sie ubezpiecz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja mieszkam w Wiślince przy moście 39lat dwa lata temu wybudowałem nowy dom i nie narzekam woda jest ze Straszyna jesli dobrze pamiętam na pewno nie z ujęcia w Wiślince 90%wiatru wieje od morza w kierunku hałdy,więc Trzcinisko,Cedry,Kiezmark choć zasypana i to już historia.Fakt nie daleko Lotos,oczyszczalnia,hałda,dzielnice Górki Zach,Krakowiec,Stogi,Przeróbka,ale zobacz na mapie jak bliziutko do GŁÓWNEGO ,czy STAREGO MIASTA(Fosfory zakład).Inna lokalizacja Szadółki więc wkoło też odpadają wszystkie lokalizacje.Dalej lotnisko.Zostaje w stronę Osowej,albo Pruszcz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój ojciec całe życie przemieszkał w Wiślince ma 93 lata i ma się dobrze, na nic nigdy nie chorował i nie choruje, tak że chyba nie aż takie złe to środowisko . A zachorować można wszędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe ile jeszcze pomieszkasz... :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Żukczyn - da się znaleźć działkę za rozsądne pieniądze do Pruszcza 4 km, do Gdańska 16 km, jest i gaz i kanalizacja - wydaje mi się że warto się zastanowić póki jeszcze czas bo już zaczynają się pojawiać deweloperzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja bym budowała a przynajmniej kupiła tam działkę.nie słuchaj tych bzdur :) fosfory już nic chyba nie produkują,bo hałda zarosła trawa a skoro rosnie to znaczy że nie jest zle :) . bliziutko do morza.komunikacja spoko :) .myslę że z czasem rozwinie sie jeszcze bardziej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
wydaj max kilka tysiecy na badanie wody gruntowej - okaze sie ze jest skazona i wystarczy ci jako przyszle 40-50lat - ze twoje dzieci i ty nie padniecie na raka? czy to za duzy koszt?

co oznacza ze ziemia jest skazona, ze nic co rosnie nie nada sie do jedzenia, ze opary sąrowniez - bo ziemia oddycha

lotos- syf spalania caly czas.... to mega fabryka - myslisz ze dlaczego tam ceny za o 80% nizsze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
anr i miasto gdansk sprzedawali rok i 2 lata temu tam dzialki po 1ha za 250-300.000zl a teraz ? co kupili cwaniaki i mysla ze 1tys m sprzedadza po 150 ?:D cena byla prawdziwa - bo teren slaby

SANUS PER FOSFORUS
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

gdzie zamówić tanie okna pcv (16 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

do góry