Dzieci z 2010 z Sulmina
~ola
178.19.179.*
(10 lat temu) 22 lutego 2016 o 20:30
Witajcie mam pytanko czy ktoś ma dziecko z rocznika 2010 i mieszka w Sulminie, pytam bo jestem ciekawa czy ktoś może chce dać dziecko do Pozytywki na Kokoszkach. My planujemy że córka pójdzie tam do zerówki a miło mieć koleżankę czy kolegę z osiedla.
0
0