Widok
Dziękuję Pani Ewo!
Jestem bardzo zadowolona. Wizyta w gabinecie, konsultacja i zabieg- pełen profesjonalizm. Jestem przekonana, że to moje miejsce. Bardzo dziękuję Pani Ewo.
Moja ocena
Atelier103
kategoria: Medycyna estetyczna
obsługa: 6
oferta: 6
wyposażenie: 6
jakość usług: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6