Wstawiam tutaj komentarz ponieważ mimo późnej godziny oraz bez wcześniejszego umówienia na wizytę Pani Patrycja, znalazła dla mnie czas i dokonała dopełnienia mi już nie zbyt ładnie wyglądających rzęs. Niespodziewany wyjazd urlopowy na wycieczkę był bardzo udany, pięknie wyglądałam na plaży, ale zrozumiemy to tylko My KOBIETY.Wybieram się ponownie. Dziękuje bardzo i pozdrawiam.