Widok
Dziękuję Pani Paulino!
Gabinet Pani Pauliny to 4 miejsce na dietetycznej mapie trójmiasta które odwiedziłem. Wcześniejsze próby zmiany nawyków żywieniowych i ustabilizowania poziomu cukru w organiźmie kończyły się niepowodzeniem. Tym razem zostałem skierowany na badania, ktore zaleciła mi Pani Paulina i na podstawie wyników przygotowała mi jadłospis. Teraz, pomimo bardzo mobilnego stylu pracy mogę dbać o swoje zdrowie i gubię wagę. Rzeczywiście. Dostsowala Pani dietę do mojego życia a nie mnie do niej. Odzyskałem energię i apetyt na życie.
Moja ocena
Gabinet Dietetyki Medycznej
kategoria: Dietetycy, leczenie otyłości
obsługa: 5
jakość usług: 6
czas oczekiwania: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.6
* maksymalna ocena 6