Z firmą pogrzebową"Róża"zetknąłem się 12.05.tego roku na pogrzebie mojej ukochanej cioci Anieli P.Było to na cmentarzu przy kościele św.Wawrzyńca.Byłem zaskoczony i pełen podziwu za profesjonalizm jakim dysponuje firma tj.baldachim,sztuczna trawa,winda do opuszczania trumny,trąbka,mowa pożegnalna.Tak-reprezentujecie wysoki poziom.To zalicza Was do krajowej czołówki.Jesteście dla mnie"number one"w tej branży.Kolejny raz zetknąłem się,skorzystałem z usługi firmy przy wymianie,renowacji pomnika moich rodziców na cmentarzu przy kościele Matki Boskiej Bolesnej(ul.Kościelna,Kś.Stanisława Zawadzkiego)Serdecznie dziękuje mojej drogiej kuzynce Danusi L.za jednoznaczne stwierdzenie że tylko ta firma to wykona bo jest najlepsza w tym kraju.I znowu jestem pełen podziwu za kunszt wykonania,dbałość i cały trud.Dobra robota panowie,wzorowo wykonana.Widać że każdy klient jest dla Was ważny.Nie odwalacie roboty w myśl"jak najwięcej,jak najprędzej"tracąc przy tym jakość wykonania.Jest wręcz odwrotnie-profesjonalizm a w nim zaangażowanie,dbałość o szczegóły i zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.Dziękuje zarządzającym i wykonawcom.Będę Was zachwalał i polecał gdy ktoś będzie w potrzebie.Pozdrawiam:-)